Žena nemůže spát, protože její muž vedle chrápe
Články 07/09/2014

Miláčku, prosím tě, nechrápej

Mlaskání, postrkování a hvízdání: to jsou metody, které využívají lidé, aby alespoň na chvíli utišili chrápání svého partnera. Pomáhá to, ale jen na chvíli. Jestliže se chceme zbavit chrápání, pak je nasnadě zjistit, co je jeho příčinou a začít chrápání předcházet.
Zelenina na stole připravená pro salát
Články 31/08/2014

Kolik diet znáš… část 2

Pokračujeme v našem přehledu nejoblíbenějších diet. Co nás čeká dnes? Kodaňská dieta, dieta podle krevní skupiny a další. Zamýšleli jste se někdy, proč je diet tolik?
Tři talíře s ovoci a zeleninou
Články 04/08/2014

Kolik diet znáš, tolikrát… aneb 8 nejoblíbenějších diet, část 1

Ať už se chceme jen zbavit pár nadbytečných kil nebo máme vážnější problém s nadváhou, musíme si pro sebe vybrat takovou dietu, která bude nejlépe odpovídat naší osobnosti. Je dobře, že lidstvo vymyslelo stovky nápadů jak na to. Zde představíme ty nejoblíbenější.
Neviditelná rovnátka pro dokonalou korekci zubů
Články 24/07/2014

Neviditelná rovnátka pro dokonalou korekci zubů

Když se řeknou neviditelná rovnátka, každého jistě překvapí, že opravdu nejsou vidět. Navíc korigují zuby citlivě, elegantně, se zac...
Zdravé jídlo připravené na piknikové dece
Články 30/06/2014

Jak v létě nepřibrat? 10 tipů na nejen letní jídelníček

Přečtěte si několik drobností, které nám mohou pomoci si uvědomit, jak můžeme jíst trochu jinak, abychom se správně starali o své zdraví (nejen) v létě.
Ženská hlava s prsty ve vlasech
Články 04/06/2014

5 domácích způsobů jak lupy nejen léčit, ale je i vyléčit

Odkud se berou lupy? Jaké jsou druhy lupů? Můžeme je léčit sami doma?
Misky s obilím
Články 11/05/2014

Bezlepková dieta při celiakii

Co je celiakie? Jakou dietu je třeba dodržovat při celiakii? Co se nesmí jíst a jaké náhrady jsou možné?
Krejčovský metr navinutý na vidličku
Články 27/04/2014

Mýty o redukční dietě

Jistě se již téměř každý ve svém životě někdy setkal s redukční dietou. S redukční dietou je však spojena celá řada mýtů, které někdy mohou bránit správnému nastavení jídelníčku.
Dětské bosé nohy
Články 15/04/2014

Botičky u dětí / miminek – odkdy a zda vůbec?

Je lepší pro dítě chodit na boso nebo v botičkách? Proč to tak je? Odkdy používat dětskou obuv? Proč co nejdéle bez botiček?
Žena klidně spí v posteli
Články 07/04/2014

Máte sny? Nebo sny mají Vás?

Pokud chceme být více v kontaktu sami se sebou, měli bychom se snažit navázat bližší kontakt s naším nevědomím. A jednou z takových cest k sobě je právě práce se sny.
Různá zdravá jídla ve skleněných nádobách
Články 23/03/2014

Fakta a mýty kolem zdravé výživy

Co přesně je zdravá výživa? Jsou stejná jídla zdravá pro každého? Jak organizovat svůj jídelníček, abychom se cítili lépe?

www.znamylekar.cz © 2022 - Najděte si lékaře a objednejte se

Web používá soubory cookie k poskytování služeb v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.
Ve svém prohlížeči můžete definovat podmínky pro ukládání nebo přístup k souborům cookie.