Konzultace online • 1 800 Kč

Nejpozději 30 minut před návštěvou obdržíte SMS a e-mail s odkazem na zahájení online konzultace. Připojení bude možné pomocí prohlížeče v telefonu nebo na počítači.

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Nejčastěji hledané služby

Konzultace online

Vodičkova 729/11, Praha

1 800 Kč

Jak na duši - terapeutický institut

Vodičkova 729/11, Praha

2 500 Kč

Jak na duši - terapeutický institut

Za ceny a informace týkající se cen jsou zodpovědní specialisté nebo zařízení. ZnamyLekar nemá vliv na ceny a nenese odpovědnost za jejich stanovení.

Jsem psycholožka a psychoterapeutka se zaměřením na partnerské vztahy a intimitu. Pracuji s jednotlivci i s páry. Ve své práci čerpám z integrativního psychoterapeutického přístupu a evidence-based poznatků. Potkat se můžeme v konzultovně ve Vodičkově ulici v Praze a nebo také online.

Umístění: Jak na duši - terapeutický institut individuální psychoterapie

Výborná zkušenost s párovou terapií, rádi se zase vrátíme, až bude potřeba :)

Umístění: Jak na duši - terapeutický institut Individuální psychoterapie (50 minut)

Leona je člověk na správném místě. Velice empatická, milá a klidná bytost. Vždy jsem se cítil komfortně při jakémkoliv tématu. Sezení se koná v prosvětleném a útulném prostředí s rostlinami. Doporučuji! :)

Umístění: Online consultations

Paní psycholožka Plášilová je profesionálka se srdcem na správném místě. Dokáže se velmi dobře nacítit do pacientů a její terapie jsou k nezaplacení. Určitě budu doporučovat dále. Jsem velmi spokojená. :-) děkuji!

Mgr. Leona Šímová

Moc Vám děkuji, těší mě Vaše spokojenost s terapií :)

Leona

K paní psycholožce chodím pravidelně a se spoluprací jsem spokojený. Je vstřícná, zkušená a ochotná věnovat se i náročným tématům. Odcházím vždy s čistou hlavou, děkuji!

Mgr. Leona Šímová

Děkuji za hezké hodnocení, těší mě, že z terapie odcházíte s čistou hlavou :) Leona

Absolvoval jsem s Leonou několik konzultací ohledně partnerských vztahů. Pomohla mi zorientovat se ve složité situaci a učinit správné rozhodnutí. Oceňuji její laskavý, empatický a chápavý přístup. Rád se v budoucnu vrátím, bude-li potřeba, děkuji.

Děkuji Petře za Vaše hodnocení, dveře máte samozřejmě nadále otevřené :) Leona

Umístění: Jak na duši - terapeutický institut psychologické poradenství

Paní Plášilová je super psycholožka, problematice skutečně rozumí, už z první návštěvy jsem měla skvělý pocit. Schůzka proběhla podle představ. :)

Těší mě, že vše proběhlo podle Vašich představ :) Děkuji, Leona

Dobrá zkušenost, moc krásná ordinace, atmosféra bezpečí, empatie a klidu. Děkuji a těším se příště..

Také děkuji za Vaši návštěvu a za kladné hodnocení :) Leona