Služby

O nás

Jsme moderní terapeutický institut ve Vodičkově ulici na Praze 1. Individuální (od 1300,- Kč) terapii je možné u nás rezervovat v online kalendáři přes náš web nebo Známého lékaře.
Věříme, že ať už je problém větší nebo menší, vždycky stojí za to ho s někým probrat a odlehčit své hlavě. Rádi se s Vámi potkáme online nebo osobně u dobré kávy v našich nových příjemných prostorech kousek od Václavského náměstí.
Zobrazit více

Vodičkova 729/11, Praha 110 00
Jak na duši - terapeutický institut logo
Zobrazit více

Specialisté

Názory o lékařích (7)

Mgr. Dominik Jozefík individuální psychoterapie

Příjemný psycholog, chodím k němu na terapii dlouhodobě a jsem velmi spokojen s výsledky.

Mgr. Dominik Jozefík

Zdravím Petře,
    skvělé, že Vám terapie pomohla :)

Rád se s Vámi setkám i v budoucnu,

Dominik

Mgr. Leona Šímová individuální psychoterapie

Výborná zkušenost s párovou terapií, rádi se zase vrátíme, až bude potřeba :)

Nikol Němec individuální psychoterapie

Velmi oceňuji přístup paní terapeutky a atmosféru důvěry, kterou dokáže vytvořit. Dokáže také kombinovat různé techniky, které navedou k řešení problému. Jsem velmi spokojená, vnímám přínos terapie a Nikol mohu jedině doporučit.

Nikol Němec

Moc děkuji za vaše doporučení. :)

Mgr. Dominik Jozefík individuální psychoterapie

Docházel jsem na terapie pravidelně v horizontu půl roku a osobně jsem zaznamenal velký posun. Děkuji Vám.

Jak na duši - terapeutický institut

Děkujeme za Vaše hodnocení a budeme se těšit případně na setkání i v budoucnu! :)

Mgr. Dominik Jozefík individuální psychoterapie

Děkuji za rychlé objednání a pomoc s řešením několika mých krátko i dlouhodobých problémů. Chválím i příjemné prostředí a dostupnost ordinace.

Dobrý den, Johne,
    jsme rádi, že Vám návštěva u nás pomohla s řešením Vašich obtíží. Neváhejte se na nás obrátit i v budoucnu, pokud bude potřeba, jsme tady pro Vás.

Přejeme vše dobré,

Mgr. Dominik Jozefík individuální psychoterapie

U pana Dominika Jozefíka nejvíc oceňuji jeho (i přes relativně mladý věk) profesionalitu a vzdělanost a zároveň mám pocit, že se vlastně nebavím s "doktorem", ale spíš s někým, s kým už se znám dlouho. Umí během terapie navodit opravdu příjemnou atmosféru, takže se člověk v podstatě ihned rozmluví. Pokaždé mám pocit, že jsme můj čas vytěžili na maximum a že tam ze mě spadla obrovská tíha.

Dobrý den, Vendulo,
    děkujeme za pozitivní hodnocení a jsme rádi, že Vám terapie u nás sedla :)

Přejeme klidné dny,

Mgr. Dominik Jozefík individuální psychoterapie

Dominik je velmi vstřícný psycholog, docházím k němu na terapii pravidelně a vždy je mi pak "lehce na duši". Je laskavý a zároveň velmi profesionální. Líbí se mi, že můžu přinášet na sezení různé témata a vždycky od něho získám nový pohled na věc. Děkuji!

Jak na duši - terapeutický institut

moc děkujeme za Vaše hodnocení. Je skvělé, že Vám je po terapii lehce na duši :) Budeme se těšit na případné setkání i v budoucnu.

Mějte se fajn,