Gynekolog Více

Praha, Praha 1, Kralupy nad Vltavou 3 adresa

Markin medicínské a estetické centrum
Žukovského 888/2, Praha

Pacienti se zdravotním pojištěním a soukromý pacient (bez pojištění)

Přijímám: dospělí

Komplexní ambulantní gynekologická péče

Prvotrimestrální screening

Péče o těhotné do 36.tt

OB/GYN Associates, s.r.o.

Za ceny a informace týkající se cen jsou zodpovědní specialisté nebo zařízení. ZnamyLekar nemá vliv na ceny a nenese odpovědnost za jejich stanovení.

Od čtvrtého ročníku na VŠ jsem chodila v noci sloužit na porodní sál. K denní praxi porodníka a lékaře na lůžkovém gynekologicko-porodnickém oddělení jsem se dostala hned po promoci v roce 2007 v Městské nemocnici v Neratovicích.
Od roku 2009 do roku 2014 jsem pracovala v ambulanci T.B.Gyn na Praze 6.
Od roku 2012 taktéž v ambulanci GynPohl v Kralupech nad Vltavou.
Od září 2016 do dubna 2024 jsem pracovala v ambulanci OB/GYN v Praze 1.
Od května 2024 pracuji v Medicínském a estetickém centru Markin na Praze 6.
Ve zbylém čase se věnuji svým dvěma dětem, školačce Elišce a předškolákovi Honzovi. Mám tedy jasně pochopení pro přítomnost dětí v ambulanci, jednoduše je těžko můžeme utratit kvůli návštěvě lékaře.

Umístění: OB/GYN Associates, s.r.o. Komplexní ambulantní gynekologická péče

Po dlouhých problémech s návratem infekcí byla paní doktorka první, koho napadlo, že problém může být ve střevech, předtím jsem vystřídala dva gynekology, kteří nemohli několik let na nic přijít. Poměrně drastická dieta zabrala. Co je ale trochu problém, je objednávání - mívá hodně plno a také mívá na pacienta hrozně málo času. Po odborné stránce super, snaží se řešit problém komplexně a celostně.

I had unpleasant experience with this doctor in December 2017 in Obgyn Prague clinic. Firstly, she was late for more than an hour and did not apologize at all. Secondly, she behaved very cold and seemed not caring much. The most disappointing was how she presented to me that I will for sure have miscarriage. It was done in a quite rude and arrogant way. She tried to scare me with the most probobal surgery by assuming the pregnancy isn't in the right place meaning uterus. I think, if you have no empathy you shouldn't be a doctor.. Anyway, I hope my case was last and other people doesn't experience something similar.

Nejhorší zážitek, co jsem kdy měla. Šla jsem na potvzení těhotenství. Mudr Kneiblová mi pouze lakonicky sdělila, že "buď je to mladší, nebo je to špatný". A že se mám objednat za 14 dní. Bez vysvětlení, bez dalších informací. A musím říct, že vyšetření bylo bolestivé. Nikdy víc.

MUDr. Kateřina Kneiblová

Nedostatek empatie ve Vaší situaci mne mrzí. Omlouvám se, byť šrám na duši Vám to již jistě nespraví. Přeji hodně štěstí.

Nejlepší gynekoložka,ke které jsem kdy chodila.Nic nezlehčuje,zařídila mi zákrok,který mě zbavil problémů.A hlavně vše vysvětlí a je ochotná diskutovat,popřípadě hledat alterntvy,pokud mi navrhovaná léčba nevyhovovala.Vyplatí se mi za ní jezdit přes 100km.

Milá a příjemná lékařka, která zbytečně člověka necpe prášky a nehoní na vyšetření, když to není potřeba, nepovyšuje se nad pacienta. Má velmi lidský a milý přístup, netváří se, že jste pro ni zátěží. Chodím k ní od doby, co jsme s mužem zkoušeli počít dítě a i teď, co jsem těhotná, a jsem velice spokojená - zbytečně člověka nestresuje, přihlíží ke změněnému "stavu" vnímání v těhotenství. To ta předchozí mi okamžitě začala cpát prášky a hormony - ten přístup "nacpeme do nich co nejvíc, hlavně ať jsou body" - ten mi vadí a u téhle paní doktorky opravdu nehrozí. Snaží se vždy najít co nejšetrnější alternativu a díky jejímu laskavému přístupu se mi povedlo počít i bez toho, aby mě někdo naládoval bůhvíjakými dryjáky. Takových gynekoložek by mělo být víc.

Velmi příjemná doktorka, která bere v potaz názor pacienta, zbytečně nestraší. Postup léčby navrhne, ale nevnucuje. Lékařské znalosti a doporučení lékařské komory pro ni nejsou dogma. Je dobré to všechno znát, nicméně každý pacient je jiný a konkrétní aplikace poznatků se tudíž může lišit. Více takových lékařů :-)

Příjemná, milá a pečlivá paní doktorka, která ženu bere jako rovnocenného partnera. Po odborné stránce jsem velice spokojená.

Spolehliva, mila a vzdy prijemna pani doktorka:)

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den paní doktorko , Je mi 16 let a pohlavní styk jsem ještě neměla poslední menstruaci jsem měla od 26.4.-2.5. a od té doby jsme v červnu menstruaci neměla a teď zatím ani v červenci už je to 38 dní co menstruace nedorazila mám jen strach co se děje mamce o tom říkat nechci nerada se o ní s těmahle věcmi bavím a nechci aby o tom věděla mamka jen Mám strach co se děje tak sem se chtěla zeptat jestli bych měla ještě počkat nebo dorazit ke gynekoložce nebo ke gynekologovi Děkuji .

ve Vašem věku jsou odchylky od pravidelné menstruace ještě velmi časté a běžné. Jestliže nebyl pohlavní styk a nehrozí těhotenství, nemusíte se tím nijak znepokojovat. Letoší jaro bylo velmi náročné a já v ambulanci registrovala až neuvěřitelné množství žen přesně s těmito "problémy" :-). Obecně se dá o menstruačním cyklu říct, že jedna odchylka, žádná odchylka. Z mého pohledu byste měla odmenstruovat minimálně 1x za tři měsíce. Pokud se tak nestane je na místě navštívit gynekologa a menstruaci vyvolat. Držím palce a přeju krásné léto :-).

MUDr. Kateřina Kneiblová

Dobrý den, Mám dotaz mě se zpozdila menstruace už je to 5 dní co jsem to nedostala. Když jsem spala s přítelem včera, tak mě bolelo v břichu a i v podbříšku a začala jsem krvácet. Myslela jsem si že mi začala menstruace, ale když jsem se ráno probudila nekrvácela jsem...prostě žádná menstruace...Prosím o pomoc.

doporučuji ještě pár dní vyčkat a pokud menses nepřijde, zajít na gynekologii. Krvácení po styku v době očekávané menses se čas od času vyskytne. Někdy vede ke spuštění, jindy nikoli. Ujistěte se, zda nejste těhotná.