Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Nemocnice Na Homolce Jiný

V lednu 2023 mi MUDr. Jan Šroubek velice úspěšně operoval benigní míšní nádor. Na doporučení pana Šroubka jsem podstoupila operaci co nejdříve a bez váhání. Jsem mu navždy vděčná pro jeho vstřícnost a urgování po zohlednění mého stavu, ale především pro jeho úžasný výkon a výkon celého týmu a operaci bez žádných komplikací.

Moc oceňuji jeho ochotu vysvětlit a ujistit pacienta, že je v dobrých rukou, jeho přístup a laskavost, ale také, že nepodceňoval situaci a bral moje zdraví a stav vážně s tou správnou mírou obav a urgence. Jsem ráda, že jsem mu svěřila své zdraví a rozhodla se do toho jít bez obav. A určitě jsem nečekala, že po třech měsících po operací budu mít úplně normální život jako dřív, bez žádných následků.

Je to určitě skvělý odborník, který ví, co dělá. Děkuji Vám!

Umístění: Nemocnice Na Homolce Jiný

Skvělý člověk, s milým přístupem. Vděčím mu za svůj zachráněný život a možnost radovat se z krasne a hlavně zdravé roční dcery

Ing. Ivana Nepovímová: Neurochirurga MUDr. Jana Šroubka z Nemocnice Na Homolce jsem poznala jako mimořádně schopného a žádaného operatéra, kterému jsou svěřovány nejnáročnější výkony, a příjemného a vysoce odpovědného člověka. Dokáže také pacientovi dobře vysvětlit, co a proč se bude dít. Zaslouží si obdiv a úctu, významně přispěl k mé další existenci na tomto světě. Děkuji.

Opravdu profesionál, příjemný,vše vysvětlí,udělá si čas na pacienta. Skvělý odborník ve svém oboru. Mohu jen doporučit. Chválím i celé oddělení neurochirurgie.

Souhlasím s hodnocením "nejlepší a největší profesionál!!! kdyby nebylo jeho, bůh ví, kde bychom dneska byli!!! Naprosto jednička ve svém oboru a k tomu ještě lidský, milý a úžasný přístup!
" Jan Roubalík

Q