Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Umístění: Poliklinika Zahradníkova Jiný

Akutní případy mají smůlu, paní doktorka řeší tak, že vás musí někam "vmáčknout" mezi objednané. Ani za dvě hodiny se jí to u mne nepodařilo, přednost měli stále lidé, kteří sice přišli až po mě, ale byli objednáni. Takže pokud nevíte předem, kdy budete mít akutní problém a neobjednáte se, máte smůlu a nepomůže ani to, že přijdete v sedm hodin. Paní doktorka arogantní, zájem o pacienta nečekejte, možná vyšetření si raději zjistěte sami a trvejte si na nich. Říct člověku po 6ti operacích ledvin, že ho asi jen bolí záda bez jakékoliv snahy zjistit příčinu, proč stále mám stále častěji ledvinové koliky mi přijde minimálně profesionální. Špatná zkušenost i se snahou najít léky pro kojící, zastarale názory, jednoduší je říct vám ať přestanete kojit, 3m dítě to už dle paní doktorky nepotřebuje. Tragická je i evidence pacientů - rychlost odbavení cca 4-6 lidí za hodinu!!!

Umístění: Poliklinika Zahradníkova Jiný

Velmi ochotná a milá paní doktorka, vzala mne jako úplně cizího pacienta ihned bez čekání jen na základě telefonátu a to 2 dny před Vánoci kdy většina lékařů ani neordinuje. Velmi oceňuji její zájem a slušné vystupování , podrobně se zajímala nejen o problém, který jsem uvedl ale i o všechny jiné potencionální obtíže. Dle mého názoru provedla všechna vyšetření k danému problému a dopodrobna vše vysvětlila. Rozhodně maximální spokojenost . Děkuji

Umístění: Poliklinika Zahradníkova

Byla jsem k paní doktorce odeslána svojí praktickou lékařkou. Musím říct, že jsem se velmi obávala veškerých vyšetření. Ovšem obava ze mě spadla po pár vteřinách od vstupu do ordinace. Paní doktorka je lékařka na svém místě, profesionální, důsledná. I nepříjemné vyšetření odlehčila úsměvem. Pokud bych měla doporučit nějakého urologa, tak určitě to bude paní doktorka Chlebková.

Umístění: Poliklinika Zahradníkova

Paní doktorka je velmi arogantní,nemá vůbec lidský přístup.Hned při vstupu do kabinky oznámí,aby jste si odložili spodní prádlo,bez jakéhokoliv vyslechnutí problému.Když slušně zdělíte,že z vyšetření,které Vám chce udělat máte obavy ,že máte panickou hrůzu,arogance z její strany neskutečná a doslova jste vyhození z ordinace se slovy,ať se léčíte sami.