Mgr. Zuzana Voleková

Číslo licence : 1421/2014/0199

Psychoterapie pro děti
Mrkosova 2439/25, Brno-Židenice , Brno

Přijímám: děti jakéhokoliv věku

Zobrazit ostatní profily psychoterapeutů v okolí

Nejčastěji hledané služby

Individuální psychoterapie (50 minut)

Za ceny a informace týkající se cen jsou zodpovědní specialisté nebo zařízení. ZnamyLekar nemá vliv na ceny a nenese odpovědnost za jejich stanovení.

Jsem psycholožka a psychoterapeutka původem z Bratislavy, která se během studií zamilovala do Brna. Vystudovala jsem psychologii na Filozofické fakultě Masarykovy Univerzity. Absolvovala jsem také psychoterapeutický výcvik v systemické terapii, kompletní Kurz krizové intervence a řadu dalších kurzů.

Před založením vlastní praxe jsem několik let pracovala jako školní psycholožka, kde jsem pomáhala žákům od mateřské školy až po adolescenty s nejrůznějšími psychickými a psychosomatickými obtížemi, poruchami učení a chování.

Ve své praxi se orientuji na narativní a na-řešení-orientovaný přístup v terapii. S dětskými a mladistvými klienty prostřednictvím rozhovorů identifikujeme jejich hodnoty, potřeby a dovednosti. Uvědomění si svých schopností jim napomáhá efektivně čelit současným a budoucím problémům a vzít svůj životní příběh do vlastních rukou.

Jsem také máma dvou kluků, kteří jsou pro mě velkými učiteli, inspirací a někdy i výzvou v oblasti dětského psychického vývoje.

Názory pacientů se rychle objeví

Napište svůj první názor

Už jste navštívili Mgr. Zuzana Voleková? Podělte se o svůj názor. Ostatní pacienti budou vděční za pomoc při výběru nejlepšího specialisty.

Přidejte svůj názor