Alergologie a klinická imunologie
Krásného 20, Brno

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Umístění: Alergologie a klinická imunologie Jiný

S paní doktorkou máme jen ty nejlepší zkušenosti. Skvělý a přátelský přístup a hlavně pomoc, kterou jsme potřebovali. Ještě jednou touto cestou velice děkujeme. Profesionál na svém místě.

Umístění: Alergologie a klinická imunologie Jiný

An amazing professional, before I met her, I couldn’t find help for my son, then we visited dr. Penkova and the effects of her treatment and recommendations were immediate. She is very nice too and speaks excellent English. I can only recommend.

Paní doktorka si začíná myslet, že je neomylná, pokud k ní pacient příjde se závažným doporučením od jiného speciality, stává se pacient, doslova nepritelem.

Paní doktorka je nejem výborná po lidské stránce,ale hlavně je nelice dobrý odborník,což se vůbec nedá říct o dnešních lékařích.Takto výbornou lékařku v dnešní době hledáte velmi,velmi těžko.U předchozí alergoložky jsme čekavali i ne recept 6hodin ( komu zde vadí čekaní 30min. přes limit,vřele doporučuji zajít ke konkurenci,hned po vstupu nám už jen z principu za něco vynadala).Moji dceři málem naoordinovala protialergické injekce(vůbec ji nezajímalo,že má jiné zdravotní problémy,které by se tímto mnohonásobně zvětšily).Díky paní doktorce může moje dcera dělat sportovní aktivity bez omezení.Velký dík za vše.
VELMI DOPORUČUJÍ

Co se týká paní doktorky Penkové byl jsem s ní naprosto spokojen! Sice se u ní čekalo trochu déle, ale vždycky byla ochotná a milá :)

Špičková alergoložka, která ví, co dělá (což je v dnešní době vzácné). Chcete-li vyřešít zdravotní problém, jste na správném místě. Tupost některých diskutujících zde bolí, naštěstí většina lidí, která k paní doktorce chodí, se tam jde léčit, nikoli "pro papír zadarmo kvůli rýmečce".

Nejlepší alergolog, jakého znám, pokud chcete skutečné VÝSLEDKY, potom jste na správné adrese. To, s čím si ostatní nevěděli rady, v mém případě vyřešila v horizontu čtvrt roku. Ubohé kecy některých diskutujících, kteří ji zde anonymně beztrestně špiní, jsou nepochopitelné. Špinění takových odborníků by nemělo být tady tolerováno. MUDr. Penková je špičkový profesionál, doporučil jsem ji řadě svých známých a všichni mi děkovali a byli maximální spokojeni. DOPORUČUJI!

vynikající alergoložka, která mi moc pomohla, vstřícná a ochotná, od doby, co k ní chodím, se moje astma o sto procent zlepšilo a jen díky ní jsem schopná pokračovat v práci, kterou dělám. všem doporučuji

Četl jsem předchozí kverulantské výlevy na paní doktorku a je i znich špatně , nechápu, že umožŇujete takové špinění výborných odborníků.
Chodíme k ní s dětmi již 5 let , do doby než jsme ji navštívíli měly děti několikrát zápaly plic , věčně nemocné, hospitalizované, od doby, kdy nás léčí jsou jako vyměněné , A to nás dříve léčili i na klinice !
Všem mohu jen doporučit.

Vynikjící profesionál alergolog , pomohla mi v době, kdy u jiných jsem nepochodil a hodiny čekal v čekárně , díky ní jsem zcela bez obtíží, mohu sportvat , i když trpím těžkým astmatem .