MUDr. Zdeňka Zahradníčková

Zubař Více

Ordinace stomatologa
Sokolovská 246/905, Praha

Je svoje, ale výborná, lidská, nedělá jen pro peníze, ale v zájmu pacienta. Pečlivá, řemeslně nesmírně zručná s citem pro detail. Škoda, že už nedělá. Moc jsem toho litovala!

Doktorku lze jen doporučit,odvádí poctivou práci.

Taky k paní doktorce chodíme celá rodina, už víc jak 12 let. Máme v rodině "osmičky" a vždy byly komplikované a u paní doktorky extrakce bezbolestně, žádné komplikace. Je velmi pečlivá, kdyby nebyla dobrá, tak tam nechodíme. Objednávání podle komplikací, i do 2.dne, když je to urgentní, jinak tak 5-10 dní, pak jdete na čas a čekáte jen minimálně! Vím, že na někoho může působit podrážděně, ale ani se jí při stavu našeho zdravotnictví nedivím. Je to určitě velmi náročná a nedoceněná práce! Ráda bych ji doporučila všem.

Podle mého názoru odborník, ví, co dělá, a snaží se odvést svou práci co nejlépe.

Chodí k ní celá rodina a všichni máme za sebou vážnější zákroky (asi také kvůli genetické predispozici). Jednou jsem měla potíže v době, kdy se v ordinaci malovalo a musela jsem jinam. Poté jsem o to víc ocenila schopnosti této zubařky...

Je pravda, že je ráznější a její komunikace se sestrou působí někdy dost divně, ale myslím, že už jsou obě tak zvyklé... :-)

Komu záleží více na odvedé práci, než na druhotných aspektech, je to pro něj výhra. Mohu jen doporučit. Je hodně rázná, ale ví co dělá. Mě rozhodně vyhovuje. Je to vůbec nejlepší stomatolog, kterého jsem poznal.

Stará škola nedělá to jen pro peníze.

Pečlivá a rázná paní doktorka. Jsem taky strašpytel, ale mám u ní jistotu, že všechny problémy vyřeší co nejlépe. Má přehled, ráda poradí a zákroky u ní téměř nebolí.

Klasická doktorka, s ničím se moc nepáře. Objednání je většinou na domluvenou hodinu. Je taková rázná, já zubaře potřebuju fakt bezvadnýho, hrozně se jinak bojim a k pani doktorce jsem se bála chodit, ale jak říkám, jsem děsný strašpytel. :)
Ale nemůžu říct, že by byla špatná. Zase je pravda, že při placení po mě nikdy nic nechtěla navíc a to se dneska už jen tak nevidí.