Ordinace praktic. lékaře pro dospělé
Na Bojišti 2/1950, Praha

Umístění: Ordinace praktic. lékaře pro dospělé Jiný

S paní doktorkou jsem po 20-ti letech velice spokojen. Lidský a empatický přístup je od ní samozřejmostí. Je potřeba zmínit, že k paní doktorce musí být pacient upřímný. Což beru za samozřejmost. (a mněl by každý). Děkuji za dlouholetou péči.

Nejednou byla doktorka fakt neprijemna, mela jsem pocit, ze ji otravuju.

Umístění: Ordinace praktic. lékaře pro dospělé Jiný

Absolutní spokojenost. Paní doktorka mne má v péči řadu let a vždy mi s mým problémem pomohla. Má obrovské zkušenosti a ty promítá do své praxe. Vyhovuje mi, že před návštěvou se musím objednat a přijít na přesný čas. V čekárně pak čekají max. 2 lidé a není třeba se potkávat s řadou nemocných.

Umístění: Ordinace praktic. lékaře pro dospělé

neuveritelne neochotna, neprijemna. Mate pocit, ze jí otravujete. I s nahlou nemoci ji musite volat na objednani, jinak vas neveme. Konecne sem se po letech odhodlala a od pani doktorky odchazim. Umi jen tisknout recepty a zadanky, ale poradne vas ani neprohlidne

S paní doktorkou i její sestřičkou mám velice dobré zkušenosti.

Paní doktorka je skutečně velice nepříjemná a člověk má u ní pocit, že jí nesmírně obtěžuje, sama toho příliš nevyřeší, buď člověka pošle ke specialistovi nebo nasadí antibiotika.

K paní doktorce jsem chodila asi tři roky a spokojená jsem nebyla. A to vůbec nemocná nebývám. Jen jsem měla problém s kolenem, na to mi dala mastičku, když nezabrala, nabízela jinou... Vynutila jsem si přes její veliký odpor doporučení na ortopedii (protože - co by tam s váma dělali...). Dnes už mám odoperovaná obě kolena.

Když už jsem nucen k ní nedejbože přijít, protože je mi vážně zle, nikdy mi nepomohla. vždy je scénář stejný 1. Co vám je, 2. Co byste si na to dal, 3. Naschle. Když ale nevíte co vám je, ona vám rozhodně nepomůže.

Paní doktorku Pondělíčkovou hodnotím velmi kladně.Je to přesně ten lidský přístup, jaký asi každý z nás v 21.století od svého lékaře, kterému chceme důvěřovat, čekáme.Totéž můžu říct i o sestřičce, která je také velmi milá a vstřícná. Ono možná z jisté míry bude na reakcích paní doktorky a sestřičky vidět naše chování. Když tam přijdem s "kyselým obličejem", kolem krku nám určitě skákat nebudou...:-)Kdo by taky jo, že?

V péči paní doktorky a sestry jsem několik let, a jsem spokojen na 110%. Nikdy jsem neměl lepší zdravotní péči,jak po obdorné stránce, tak i lidské. Velmi příjemný přístup.