MUDr. Zdeňka Ouředníčková

Velká Bíteš 1 adresa

Ordinace praktického zubního lékaře
Masarykovo náměstí 6, Velká Bíteš

Umístění: Ordinace praktického zubního lékaře Jiný

Paní Ourednickova je pouze na peníze za otevření pusy už platíte je arogantní zlá.Vše se platí hotově.

Umístění: Ordinace praktického zubního lékaře Jiný

Mohu vyjádřit jen maximální spokojenost s jednáním i s poskytnutou odbornou zubní péčí.

Umístění: Ordinace praktického zubního lékaře Jiný

Bohužel neskutečné prodlevy, čeká se klidně i přes 2 hodiny!!! Musel jsem přejít k jinému zubaři s tím, že paní zubařka snad na vše kašlala a budou mi vše předělávat!!! Hrozné opravdu.

Pani zubárka aj s celým kolektívom je úžasná a lepšiu nepoznám. Moja dcérka mala veľké problémy a neskutočný strach, jedine ona jej pomohla a doteraz neviem ako sa jej poďakovať. Má úžasný prístup k pacientom a ľudský prístup. Keby nebolo jej neviem čo by sme robili.

Souhlasím s tím, že zubařka je opravdu dobrá, snaží se být na pacienty milá, ale i tak nikdy neodcházím s dobrým pocitem. Když nemluvím o zmiňovaných pálkách za kde co (jen mě pak mrzí zjistění, že jiní lidé jinde tolik neplatí), vadí mi, že nikdy nepřijdu na řadu v objednanou hodinu, a protože dojíždím z Brna, mám to trochu komplikovanější. Když už sedím v křesle, neznamená to, že mám vyhráno, paní doktorka obvykle ještě něco řeší a telefonuje. Nejvíc mě však nebaví poslouchat celou dobu zákroku rozhovor paní doktorky a sester, mám vždycky pocit, jako bych tam nebyl. Opravdu mě nezajímá neustálé pokřikování, informace nebo pomluvy o ostatních pacientech a soukromé hovory paní doktorky i sester během zákroku. Zase na druhou stranu je milé si s ní popovídat, je vidět, že má o člověka zájem. Můj celkový dojem je tedy rozpačitý...

Jako zubařka výborná, jako člověk hrůza. Dlouhá čekací doba, i když jsem byla objednaná, na řadu jsem obvykle přišla tak za 1,5 hodiny. Během prohlídky neustále odcházela a bavila se s návštěvami vedle. Nelíbilo se mi ani, jak se chovala ke mně samotné, arogantně. Navíc je hrozně drahá, za každé vypláchnutí pusy neuvěřitelné pálky. Odešla jsem k jinému zubaři a jsem velice spokojená.

Špičkové ošetření v ordinaci i na pohotovosti. MOOOOOOOOC děkujeme.

Výborná zubařka, vždy příjemná, velice ochotná. Mohu vřele doporučit.