Služby

O nás

Staráme se o pravidelnou ústní hygienu, našich klientů, zvedáme jejich sebevědomí díky moderní technologií bělení a naši odborníci přes rovnátka navrací chuť se usmívat.
Jsme profesionálové, ale na nic si nehrajeme. Vše s klienty probereme, aby měli jasno. A pokud mít nebudou, budeme rádi, když se nás na cokoli zeptají.
Záleží nám na dlouhodobě zdravém úsměvu. Proto věnujeme velkou pozornost následné péči, abychom měli jistotu, že je vše tak, jak má být.
Zobrazit více

Plzeňská 8, Praha 150 00
Miles dental care logo
Zobrazit více

Specialisté

Názory o lékařích (4)

Bc. Nikola Černá 1. kompletní vstupní dentální hygiena

Slečna hygienistka byla skvělá. Perfektní bezbolestná péče.
    Celý personál kliniky maximálně ochotný a prostředí velmi příjemné a luxusně zařízené.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Bc. Nikola Černá 1. kompletní vstupní dentální hygiena

Dentální hygiena v Miles mě totálně překvapila, bylo to absolutně bezbolestné, slečna byla velice milá a vše mi dokonale vysvětlila. Celou dobu jsem se citil velmi komfortně.

Bc. Nikola Černá 1. kompletní vstupní dentální hygiena

Absolvovala jsem dentální hygienu a slečna Nikola byla naprosto úžasná, vše mi vysvětlila, veškeré úkony prováděla absolutně šetrně a bezbolestně. Celá klinika je nádherná a luxusní, připadala jsem si jako v nějakém wellness. Velice milá paní recepční a supermoderní RTG už vnímám jenom jako další bonus. Všem vřele doporučuji. Poměr cena výkon bezkonkurenční.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Bc. Nikola Černá 1. kompletní vstupní dentální hygiena

Super comfy atmosphere and gentle care.
    I am very satisfied.