Vedoucí lékař posudkové komise Písek
Úřad práce v Písku nábřeží 1. máje č.p. 2259 397 01 Písek - Budějovické Předměstí, Písek

Zobrazit ostatní profily diagnostiků v okolí

Umístění: jiné místo posudková komise

Mám naprosto stejnou špatnou zkušenost s tímto posudkářem Trepáčem. Po léčbě onkologického problému mi zůstaly vážné zdravotní problémy, které mi vážně omezily vykonávat pracovní činnost, ale pro tohoto mudrce jsem byla schopna bez závad. Tedy mi byl jím plný ID ze dne na den úplně odebrán, tento odporník mne papírově uzdravil ze dne na den, že je realita jiná, ho ani nezajímalo, v lékařských zprávách si použil jen, co se mu hodilo, zbytek s nálezy ignoroval, že na vše jsou léky. Odvolala jsem se. Doporučuji totéž i dalším. Úroveň posudkových komisí je obecně do nebe volající. Jen doufám, že se jim ta arogance vůči lidem se zdravotními potížemi opravdu spravedlivě sečte a násobeně vrátí i s úroky! Doporučuji si průběh u posudkářů nahrávat pro důkazní materiál, co se na komisích děje, protože slýchám, že stejnou zkušenost má většina lidí s vážnými zdravotními problémy a setkává se jen s arogancí a nezájmem.

Umístění: jiné místo posouzení zdravotního stavu

Na základě mé zkušenosti s tímto "taky doktorem" můžu bohužel jenom konstatovat, že jeho posuzování zdravotního stavu, vypovídá o tom, že je to bezcharakterní a bezcitný "člověk", který se vyžívá v tom jak může lidem v tíživé životní situaci co nejvíce ublížit.

Umístění: jiné místo posudek o invalidite

po operaci rakoviny slinivky kde mi bylo část odebrano,k tomu zlucnik,dvanacternik a část tenkého streva,po sleze tri operace kyla v jizve,jsem naprosto zdrava a schopna pracovat.asi pan doktor nevi o cem mluvi,protoze nemůže vedet,co takovy clovek zaziva za bolesti.jeho reference jsou otresne,divim se,ze toto muze někdo tak necitelny vykonávat.

:D Mě jako jeden z důvodů nepříznivého zdravotního stavu v posudku o invaliditě "posoudil" OBEZITU. Jenže moje váha je 65 kg!

Pan,,doktor""mi na posudkove komisi rekl ze momentalni zdravotni stav se nebude zlepsovat ba naopak a proto mi ukoncuje pracovni neschopnost.Staci ne!!!!?