Psychiatrická ordinace
Kaznějovská 45, Plzeň

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Psychiatrická ordinace Jiný

Je to spravny chlap, nasadil mi zatim nejúčinnější léčbu.

Umístění: Psychiatrická ordinace Jiný

Odborník, který mi velmi pomáhá. Jsem u něj už stráááášně dlouho. Velice si vážím jeho přístupu a empatii.

Má velice lidský přístup, je vzdělaný a inteligentní, ale jedna jeho rada byla tak šílená, že jsem ji "nerozdýchal" ani po roce. Poté mi sdělil, že kdyby byl v kůži mých rodičů, nechal by případně mě zbavit svéprávnosti (aniž by měl v tu chvíli důvod k takové reakci). Na základě toho se od něj po zhruba 10 letech odhlašuji, neboť zastávám názor, že něco tak krutého by nikdy neměl říct psychiatr pacientovi. Pacienty neobjednává, ordinuje od 8, přichází v 8:30, pak spouští počítač, obsluhuje dealery, vyřizuje telefonáty, takže kdo přijde do čekárny na sedmou, dostává se na řadu kolem jedenácté :-(.

Nejlepší psychiatr!!!!Chodím kněmu 20let a jsem spokojená....

příjemný , umí to

Velmi dobry odbornik ,ktery dela svoji praci na vysoke urovni a navic ma kultivovane jednani s pacienty .Muzu doporucit.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den....léčila jsem se dlouhodobě pro nespavost.....snažila jsem se léky odbourat. Cítím se hrozně unavená, nechce se mi s nikým mluvit....pořád se mi chce brečet....s přítelem se skoro denně dohadujeme....nemám zájem o sex.... nejraděj bych od všeho a včech utekla někam daleko....nic mě nebaví....nevím co dělat...černé myšlenky.....

V každém případě se obrátit na lékaře, kdy po podrobnějším vyšetření je velká řada dalších možností
od antidepresiv po psychoterapii.

MUDr. Vladimír Holeček