GEST s.r.o., centrum reproduk.medicíny
Nad Buďánkami II. 24/2087, Praha

Také mi první hodnocení nesedí na prim. Černého z Gestu, kam chodím. Všechno se mi vždycky snaží polopaticky vysvětlit, je příjemný a myslím, že má spoustu zkušeností. Tady je přesně vidět, že za lepší přístup a péči se vyplatí připlatit. Z gynekoložky, co jsem chodila před tím, jsem byla vždy vystresovaná, ale do Gestu se vždycky těším a díky nim máme krásné miminko :)

Nevím, zda máte namysli stejného pana doktora jako já, ale já jsem s panem doktorem nadmíru spokojená. Pracuje na Praze 5 v soukromé ordinaci GEST a v žádném přépadě bych ho za jiného nevyměnila. Vždy mi se vším pomohl, byl vstřícný,milý a přátelský. Jeden z nejlepších doktorů, na které jsem kdy narazila. Až přestane ordinovat, nevím, co si počnu... :-)

Pana MUDr.Černého jsem si vybrala jako zkušeného, staršího lékaře, který umí komunikovat s pacientkami. Žel za tři roky jeho péče jsem musela svůj názor zcela pozměnit. Rok jsem chodila na vyšetření se stejnou stížností bolesti. Jedinou léčbou byl předpis Algifenu - jak okomentoval pan doktor "některé ženy se příliš sledují a jsou přecitlivělé". Diagnozu mé "přecitlivělosti" nesdíleli jiní lékaři, kteří mi operovali cystu se zánětem v pokročilém stadiu. Žel, museli odejmout i orgán, ve kterém ji našli. Dr.Černý mne pro obtíže léčil rok a kdybych si nezajistila péči jiného lékaře, léčil by mne dodnes. Po konzultaci s jiným pracovištěm mohu konstatovat, že používá ne vždy moderní metody - v podstatě zůstává u starých, léty ověřených metod. Za zmínku stojí i komunikace pana doktora - je velmi uhlazený, vstřícný a "starosvětsky" příjemný ke klientkám. Žel, v páté větě, kterou řekne, si nepamatuje tu první. Ctím jeho věk i zkušenosti, které nepochybně má. Přesto bych však k MUDr.Černému už nikdy nešla - zkrátka proto, že chci být léčena současnými metodami a taky proto, že bych ráda, aby si lékař pamatoval po 5 minutovém dialogu, co řekl na začátku.