Částkova 74, Plzeň 2-Slovany , Plzeň

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Zobrazit ostatní profily terapeutů v okolí

Hrazeno pojišťovnou

Psychoterapie a poradenství pro děti a rodiče

Za ceny a informace týkající se cen jsou zodpovědní specialisté nebo zařízení. ZnamyLekar nemá vliv na ceny a nenese odpovědnost za jejich stanovení.

Pracuji terapeuticky a poradensky s dětmi a dospělými.

Opírám se o zkušenosti z psychoterapeutického výcviku INDEPT, zaměřeného právě na děti a rodiče, o zkušenosti z práce s třídními kolektivy čelícími například šikaně nebo jiným obtížím ve vztazích. Dlouhodobě vzdělávám v těchto tématech dospělé, především pedagogy.

Vám a vašim dětem nabízím podporu v těch oblastech, které vám i jim činí potíže. Ať už se jedná o nesnáze doma nebo ve škole, ve vztahu s vrstevníky nebo k sobě sama.

Společně můžeme hledat odpovědi na otázky co se dá změnit a jak snáze nést to, co se změnit nedá. Pro takový proces mohu nabídnout bezpečné a podpůrné prostředí, které vám umožní zastavit se, ohlédnout i dívat dopředu, lépe se vyznat ve vlastních zdrojích a zátěžích.

Pracuji pod odbornou supervizí.

Umístění: Psychoterapie a poradenství pro děti a rodiče psychologické poradenství

Paní Šimková je empatická terapeutka, která se dokázala vcítit do mojí situace a ukázala mi nový způsob uvažování nad mými starostmi. I když se orientuje především na děti (hurá za to, takových je jako šafránu), dokázala mě opakovaně provést krizovým obdobím a být mi velkou oporou. Rozhodně doporučuji a paní Šimkové za všechno upřímně DĚKUJI.