Praktický lékař pro děti a dorost
Šmilovského 1/663, Bruntál

Nyní se podělím já se svými dlouholetými zkušenostmi: jsme u paní doktorky již téměř 9 let s oběma dětmi ( dcera 8,5 roku, syn 5,5 roku ) Ubohost něterých matek je do nebe volající ! Osobně znám také od malička také níže popisovanou paní slavnou Mudr Fišarovou i Gábinu: Fišarová mě měla od dítěte - zkušenost dosti špatná, její metody předpotopní. Odbornost paní Halaškové je na úrovni. Pokud vy, přicházíte do ordinace s nafrfňaným obličejem - očekáváte že se bude s vámi někdo mazlit ? S paní doktorkou probíhají odborné konzultace vždy v nejlepším pořádku.
Paní doktorku doporučujeme velmi a to s naší téměr 9-ti letou zkušenosí něco značí ! Prodělali jsme snad všechny dětské nemoci co existují + jednu stále léčíme a to jsme byli snad na všech odborných vyšetřeních, které jsou nutné při této nemoci - zjištěno z internetu - právě na doporučení paní Halaškové ! Matkám, které nejsou ani schopné se podepsat pod svou zlost vylévající recenzi vzkazuji - jste ubohé a pěkně šupajda jinam, ať nám nezavazíte v čekárně!
Jiří Procházka

K paní doktorce jsme šli dnes poprvé, jelikož dcera má 3 dny teplotu.Diagnóza je angína. Přitom ji vůbec nebolí v krku, nekašle, nemá rýmu. Proto jsem požádala o testy CRP, aby antibiotika nebrala zbytečně, jelikož je holka po operaci. Doktorka byla velmi nepříjemná, že jí je diagnóza naprosto jasná a žádné testy ji dělat prostě nebude.

Mám 13 let.Už dlouho mě trápí problémy horních dýchacích cest.U mé býválé doktorky trvala léčba delší dobu a někdy byla dokonce neefektivní.Po přechodu k MuDr.Hladné jsem spokojený.A mám problémy méně často.Doktorka se o mě pečlivě stará,pokaždé mi udělá stěry z krku ikdyž mě nic netrápí a pokaždé tam něco najde :DD.Velmi vlídná atd atd.Jsem s ní na 100% spokojený.Moc mi pomohla :))

Paní doktorka patří opravdu jen hygienu, obě děti už jsem od ní vzala, nechtěli k ní chodit, chovala se k ním hrozně a bezcitelně, zlatá paní doktorka Fišarová a sestřička Gábinka to byly úžasné ženy :-) to co se děje v tehle ordinaci teď je ostuda dnešního zdravotnictví... ale pokud paní doktorka Halášková na vás pozná , že jste movití chová se k vám krásně, a je vstřícná, ale pokud jste obyčejná rodina která žije od výplaty k výplatě chová se podle toho.. nedoporučuji to už si děti výlečím babičkovskými recepty

Paní doktorka je odborník, nesetkala jsem se s žádným zanedbáním ani pochybením. Jsem z oboru a myslím, že to mohu posoudit. A maminky, co tu píšou, že by krmily děti jinak, než jim paní doktorka radila....až vznikne nějaká potravinová alergie....budou na náklady pojišťovny obcházet další lékaře.A argumenty typu "dříve ženy rodily na poli a děti jedly rohlíky sotva se posadily"...svědčí o úrovni dané maminky. Prosím, nenapodobujte!!! Důvěřujte paní doktorce a vaše děti budou zdravé.My za ní s dětmi jezdíme z velké dálky a jezdit budeme.Krausová

Výborná lékařka, neřeší vše ihned antibiotiky jako spousta jiných lékařů, při léčbě hledá různé "cesty", vždy je ochotna poradit, o děti projevuje opravdový zájem, ...

Paní doktorku nedoporučuji, mám špatné zkušenosti. Každou nemoc léčí stejné, neví-li si rady, nasadí antibiotika. "Na vše je nejlepší dieta a ledové pití"..
Žádné doporučení odborného lékaře, ani odběry. O přístupu nynější zdravotní sestry je bohužel škoda mluvit...

Velmi dobrá a chytrá paní doktorka. Je velmi zodpovědná a vstřícná. Doporučuji všem.

Já mohu jen říct, že s pí.Haláškovou jsme ani my jako rodiče s manželem neměli dobré zkušenosti.
Když se dcera narodila, budila se na kojení co 15 minut chtěla jsem začít přikrmovat. Ale dostala jsem takovou přednášku jako malé děcko, které se v hodině vrtá v nose. Tak jsem další 3 měsíce stávala co 15-30 minut. pak se manžel naštval a řekl dost a začali jsme přikrmovat a kojit zárověň. Z dcery se stal anděl. A tak to šlo dál. Nesměla rohlík, nesměla chleba, nesměla chodit, protože se první měla plazit po čtyřech. Na jednu stranu to chápu, ale s té druhé, nás matky rodily na poli a šli zase dělat, jedli jsme chleby a rohlíky, másla i piškoty a nikdo se nad tím nepoizastavil a tato paní doktorka by za to pomalu hlavu utrhla. Jsme jen rádi, že jsme pryč od ní. Máme novou MUDr.V.Rychlou....mohu jen doporučit, skvělý, profesionální přístup, lidský přístup, tradiční metody skloubené z novýma, nikdy žádný porblém. Žádné řvaní, deptání prvorodiček atd.

Vždy vyjde vstříc, kvalita odborné péče a znalostí na velmi dobré úrovni.