Zubní ordinace
K Lukám 644, Praha

Umístění: Zubní ordinace Jiný

Paní doktorka je opravdu člověk na svém místě, je skutečný profesionál a k tomu skvělý, moc empatický člověk. Už si neumím představit, že bych svěřila svůj chrup někomu jinému, stoprocentně jí věřím a vždy mi pomůže jako žádný jiný zubař v minulosti. Chci tímto paní doktorce moc poděkovat a doufám, že ještě dlouho budu moci docházet do její ordinace. Mohu jen doporučit!

Paní doktorka je výborná, skvěle pečuje o mě i mojí rodinu. vždycky se hlavně snažila dát mi zuby do pořádku a pak je i udržovat. Tak by měla vypadat lékařská péče. Doporučuju!!

Paní doktorka jistě naláká mnoho svých budoucích klientů na svou nádhernou webovou prezentaci, dle které za své pacienty doslova dýchá a dělá pro ně první poslední. To je docela možné, ovšem předtím se musíte jejím pacientem nejprve stát. A to je docela problém. Byť paní doktorka údajně každého vítá s otevřenou náručí a nabízí mu takové vymoženosti, jako je např. objednání se on-line, realita je taková, že tato komunikace nefunguje, vypsané ordinační hodiny nejsou dodržovány a když už se vám paní doktorku podaří kontaktovat, sdělí vám, že před vstupní prohlídkou vás - ani z akutních důvodů - neošetří. A na tuto prohlídku musíte v bolestech čekat nějaké tři týdny... Tedy - není všechno zlato, co se třpytí.

Paní doktorka je skvělá. Velice mi pomohla.

Nejlepší zubní lékařka, jakou jsem kdy poznala. Velmi milá, vstřícná a hlavně pečlivá. Komunikuje s pacientem a hledá optimální řešení.

Velmi ochotná zubařka, komunikativní, vše vysvětlí, vlídný přístup k pacientovi, odborně na výši.

Velmi ochotná a precizní zubní lékařka. lidsky výborná a medicínsky skvělá a s dobou se srovnající odbornice .