Privátní stomatologická praxe
Velehradská 19, Praha

Umístění: Privátní stomatologická praxe Pravidelna pece

Rozhodne nedoporucuji. U pani doktorky jsem byla v peci dva roky. U noveho lekare aktualne resim predelani vetsiny jeji prace vcetne vymeny korunky za 12 tisic, je spatne nasazena a kanalky pod ni jsou velmi spatne vycistene. Ceka me kvuli spatne odvedene praci nekolik zakroku, ktere jsem si mohla odpustit.

Chodím k paní doktorce Jůzové asi 15 let, později k ní začala chodit i manželka a následně děti, měl jsem velmi problematické, extrémně kazivé zuby... než jsem k ní začal chodit, měl jsem spoustu špatně opravených zubů, 2 zánět okostice, apod.... o doby, co jsem v péči paní dokorky, jsem neměl jediný vážný problém a ani jednou za těch 15 let mě nebolel zub, na každý problém přišla s předstihem (kazy pod plombou), apod. Má velmi kvalitní vybavení, používá nejnovější materiály, apod. Nestojí to u ní málo, ale kvalitní zubař v Praze nebude stát nikdy málo. Chodím k ní pravidelně na laser kvůli zánětům dásní, na ultrazvuk + dentální hygienu, 2 ročně na prohlídku, občas jsme udělali i něco z estetiky (fazety), vždy mi dobře poradila. Mohu jen doporučit.

Paní doktorku mohu jen doporučit, chodím k ní již více než 7 let bez jediného problému. Parodontozu v pokročilém stadiu vyléčila perfektně. Ano, něco to stálo, což je dnes standard. Zákroky hrazené pojišťovnou rozhodně neúčtuje znovu, ba ani za běžné vyšetření nic neúčtuje (pominu regulační poplatek). Vybavení má na úrovni dnešní doby a nyní po rekonstrukci i velmi příjemné prostředí ordinace a čekárny. Nikdy nezapomene prohodit vlídné slovo a zeptat se, jak se daří. Dentální hygienistka také na úrovni a není drahá.

Moje zkusenost s pani doktorkou Juzovou (r 2005-2009) byla naprosto neprijemna. Prisel jsem o zub s korunkou, za kterou doktorka mi nauctovala skoro 9tis kc. Bylo to spatne udelani a behem zaruky doktorka zamitla vubec diskutovat o kvalite praci (2 z 3 lekare rekli ze ta korunka stoji za nic), trvala na tom ze nesmim o tom jednat pokud nemam vzdelani jako ona (!!!).
Pred tou chybnou operaci zajistil jsem jindy ze mam vazny problem a doktorka brala to jako osobni urazku ze nemuzu myslit si na nazor jineho lekare. Udelal jsem tu korunku u Dr Juzove abych si usporil 25tis kc, ktere po mne chteli v Londyne a ted' mam zaplatit 50 tis kc za zubni implant. Hezka matika!
Predchozi drobne veci (plomby a tak) byli taky nekvalitni - doktorka pouzivala obrovske vrtadla - tak s kazem prijdete o kus zubu.

Bohuzel mam s pani doktorkou velice spatnou zkusenost. Pani doktorku jsem oslovila na doporuceni pred par lety a vzhledem k pomerne komplikovanemu reseni moji zubni situace jsem par let byla v jeji peci. Nedokazala jsem vyhodnotit jestli vsechno co navrhla bylo nutne nebo nejoptimalnejsi reseni, ale zavadela mi i implantat. Nasledne jsem 3 roky pobyvala mimo CR a po navratu jsem se rozhodla pro jineho zubare. A vtedy to zacalo, pozadala jsem ji totiz o opis zdravotni dokumentace - vzhledem k tomu kolik narocnich operaci jsem u ni absolvovala, kolik penez jsem u ni nechala, povazuji jeji evidenci za nejdulezity zdroj informaci pro meho noveho lekare. Pani doktorka me odmitla s tim, ze jsem jiz jako pacientka presunuta do archivu a ona neni schopna mi dokumentaci vydat. Muj novy doktor prijal tuto informaci s kroucenim hlavy, ze nic takeho jeste nezazil. Pani doktorka to vyresila po svem,zdvihla telefon a zavolala memu novemu doktorovi s velice neochotnym dotazem co presne ho zajima. Nakonec na moji nekolikatou urgenci odeslala papir na kterem nebyla ani třetina zakroku, ktere jsem u ni absolvovala. Rikala jsem si, ze to bude v pohode. A ted se dostanu k tomu nejhorsimu. Muj novy implantolog mi po konzultaci sdelil, ze muj implantat byl vlozen ve spatnem sklonu, proto mam neustale problemy a doporucuje ho vybrat. Takze implantat, ktery by mel vydrzet desitky let nevydrzel ani let 8. Ja vim, ze priroda je mocna, ale neustale narazime s mym zubarem na ruzna reseni pani doktorky, nad kterymi jenom krouti hlavou a k tomu si pripoctete jeji naladove a arogantni chovani. Ja zvazuji, co budu delat. Ceka me totiz opet kolobeh operaci a myslim, ze se to nemuselo stat...

Paní doktorku nedoporucuji, je značně náladová a nepřívětivá. Nechala jsem se od ní ošetřit v době těhotenství a paní doktorka mi nenabídla ani žádný tip místního znecitlivění se slovy, že když jsem zanedbala prevenci, tak si to musím vytrpět. Cítila jsem se poníženě a beznadějně. Vzhledem ke skutečnosti, že i já pracuji ve zdravotnictví, tak bych si nedovolila k pacientovi takto chovat.

k pani doktorce chodím již asi 5 let a je to první zubařka, která se mým zubům věnuje a řeší každý malý problém do detailu. Doporučuji hlavně každému kdo má problém s paradentozou. Na její služby si nemohu v nejmenším stěžovat.
Jediné co mi trochu vadí jsou ceny, určitě se nejedná o nejlevnějšího zubaře...

Doporučuji, k paní doktorce chodím několik let, složitá ošetření byla bez komplikací.

K pani doktorce chodím již 4 roky a jsem velmi spokojená!! Vždy pečlivě vysvětlí jaký zákrok je zapotřebí provést a také nabídne alternativy. Nesnaží se za každou cenu přesvědčit pacienta, že ta nejdražší plomba je nejlepší...
Zubní hygienistka je také skvělá a má trpělivost. Já jsem tedy spokojená!

Doporucuji. Velmi prijemna lekarka, odbornik v oboru paradentologie. V ordinaci take velmi dobra dentalni hygienistka za velmi prijatelnou cenu oproti jinym ordinacim v Praze. Pokud mate strach ze zubare, objednejte se k teto pani doktorce. Svym pristupem je skvela.