Soukromá stomatologická klinika
Pekařská 84, Brno

Umístění: Soukromá stomatologická klinika Jiný

Dobrý den, bohužel se musím přidat k negativním názorům. Shoduji se, že dříve býval dobrý, ale dnes opravdu nemá zájem pracovat a jeho smysl jsou dovolené, opravdu ne naše zuby. Odešla jsem, myslím, že pozdě, tak mám spoustu nedořešených problémů. Takže, kdo si chce zachránit zuby - hledejte si jiného lékaře. A koukala jsem , jak pracují dnes mladí lékaři - doporučuji.

X

Pan doktor Havlicek je jednim z nejlepsich zubaru, vykonava svoji praci opravdu svedomite, je velice citlivy a ohleduplny. Jiz po prichodu do ordinace z Vas spadne veskery stres ze zakroku diky jeho projemnemu a klidnemu chovani. Veskere zakroky jsou profesionalni a na nejvysi mozne urovni. Objednaci doby diky jeho oblibenosti jsou sice delsi, ale kdyz je potreba resit neco akutne ihned se prizpusobi. Cekani v cekarne temer nulove. Prijemny lekar ktereho mohu jen doporucit. Co vim jezdi k nemu lide nejen z celeho ceska, ale take ze zahranici. Sestricka je velice mila. Pral bych si, aby takovi profesionalove byly ve vsech oborch zdravotnictvi.

Nyní jsem se vrátila od pana doktora a musím podotknout, že nejsem jeho stálou pacientkou, ale šla jsem k němu namísto mé paní doktorky, která čerpá dovolenou. Setkala jsem se s velice ochotnou a vstřícnou sestřičkou a pan doktor to stejné. Opravdu profesionál, velice příjemný, citlivý a precizní. Vysvětloval mi následné kroky a poradil mi co a jak mohu dělat i preventivně. Kéž by měl takový přístup každý.

Jedním slovem perfektní. Pan doktor je profesionál na svém místě. V jednání s pacientem citlivý, ohleduplný, každý výkon nejprve vysvětlí, nastíní možnosti léčby a pod. Personál i pracovní prostředí příjemné. I když je to návštěva zubaře, tak tam chodím rád a bez depky.

Nechápu komentář o nedochvilnosti. Pokud má pan doktor důležitý zákrok, tak přeci nebude urychlovat práci, aby skončil přesně na minutu, to by bylo neprofesionální. Já osobně čekám málokdy. Když přijdu já pozdě, pak je lehce nepříjemný, ale to je moje chyba, že ano... Jeho přístup je maximálně profesionální. Na všechny mé otázky odpoví trpělivě, umí odhadnout, co bolí a svoji práci tak přizpůsobuje. Vždy upozorní, co bude nepříjemné a co ne. Vybavení ordinace je velice moderní včetně všech možných zobrazovacích metod, rentgen je přímo v budově, s ničím není problém. Jeho oblíbenost se také odráží v delší čekací lhůtě.

Kdysi býval dobrý a ráda jsem tam chodila, dnes ta kvalita práce u mne není ideální.

Nepříjemný, arogantní, nedochvilný a u pacientů dochvilnost stoprocentně vyžaduje a mě pokazil inplantát a nejednu plombu.V práci pouze diskutuje o tom kde byl a kam pojede na dovolenou. NEDOPORUĆUJI

Vynikající specialista-paradentolog.Příjemný člověk. Sestřička pozorná a milá. V ordinaci maximálně možná čistota.Mohu jen Doporučit!

prvotřídní lékař ve svém oboru

Lékař i sestřička výjmečně sehraný a odborně zdatný tým. Mé chirurgické ošetření proběhlo bezbolestně a s výborným výsledkem.Oba milí a zodpovědní.