nám. Dr. E. Beneše 41/11, Holešov

S panem doktorem Fabiánem jsem velmi spokojena. Má profesionální přístup a neměnila bych ho ani za nic. Přes to, že jsem se přestěhovala do Prahy, stále dojíždím za ním do Holešova na pravidelné kontroly.
Přes všechny mé katastrofální zkušenosti od cca 3 lékařů, kdy jsem si spíš připadala, že jsem u řezníka. Jsem až tady konečně spokojena. Jak sestřička, tak doktor:-)

Pana doktora Fabiana a jeho sestřičku jsem nevyměnila ani když jsem se odstěhovala do jiného kraje. Pan doktor "rodil" mě a dnes i já mám díky němu dvě krásné zdravé děti. Všechny osoby ženského pohlaví z naší rodiny k němu chodí a říkáme mu tata Fabian. U prvního dítěte jsem měla problémy s početím i v průběhu těhotenství a vše díky panu doktorovi dopadlo skvěle. Pan doktor je zkušený praktik, který přivedl na svět spousty zdravých dětí a je mi líto, když v některých hodnoceních čtu takové nicotné urážky na jeho adresu.

Místo pomoci jen hloupé poznámky a poučování, surové zacházení, tísíc chytrých řečí, ale diagnoza přišla až od jiného lékaře. Velmi nedoporučuji.

Lékař, který už přesluhuje, dávno měl být v důchodu a svoji práci nezvládá. Za celou dobu co jsem k němu chodila mi snad nikdy nedokázal pomoct a po změně lékaře se 90% mých problémů vyřešilo na první návštěvě. Přičemž bylo vidět, že se paní doktorka divila, jak si vůbec mohl můj předchozí gynekolog takových základních věcí nevšimnout. Myslím, že chodit k tomomu lékaři vyjde na stejno jako nechodit na gynekologii vůbec.

Pro mě jsou pan doktor i sestřička v této ordinaci naprosto úžasní! Pan doktor se o pacientku zajímá, je připraven diskutovat i poradit, nikdy jsem neměla pocit, že by mě odbyl, naopak - snažil se mi pomoci i s jiným než gynekologickým problémem. Zvláště teď, když jsem těhotná, chodím k panu doktorovi moc ráda. I když vám není zrovna do smíchu a je nějaký problém, tak vás podrží a snaží se co nejlépe poradit, ale nevnucuje svůj názor. Věřím mu. Já za sebe doporučuji, přešla k němu i sestra od jiné holešovské gynekoložky a je moc spokojená.

S tímto lékařem mám opravdu špatnou zkušenost. Byla jsem u něj na vyšetření jako panna a chtěla jsem ať mě vyšetří pouze přes konečeník. Nikdy jsem nemohla používat tampony a věděla jsem, že by mě bolelo kdyby se pokoušel vyšetřit mě "zepředu". Na moji prosbu však nevzal žádné ohledy a strčil mi prst "dopředu". Dost mě to bolelo což na mě poznal a řekl mi, že ta bolest co cítím je jen moje představa a posunul prst ještě hlouběji. To už jsem nevydržela a ruku mu odtáhla. Po vyšetření mi řekl, že s klukem mě to bude bolet a lepší by bylo kdyby do mě strčil gynekologická zrcadla a roztáhl je. Toto mi stačilo abych k němu už nikdy nešla. O panenství jsem přišla se svým přítelem a myslím, že to bylo lepší než návrh pana doktora.

Je to fajn doktor,pomohl nejen mě,ale i mé tchýni,která je u něho roky.Že má nějaké průpovídky je normální,každá jsme nějaká.Přece vám nebude mazat med kolem huby,ať je váš problém takový či makový.Měla jsem jeden problém,řekl mi něco,já se nad tím zamyslela,něco pro to udělala a problém byl vyřešen.Díky němu mám dvě super děti.Je to férový doktor.

Já jsem u něho byla několik let a konečně jsem se přehlásila k novému lékaři.Nemůžu říct, že by mě špatně léčil, ale jeho přístup byl hrozný-měl velmi netaktní poznámky..když jsem chtěla nějakou radu dočkala jsem se jen hloupých poznámek...prostě nevidí si do pusy..

U pana doktora jsem podruhé těhotná a jsem spokojená. Je fakt, že jsem zatím neměla žádné problémy, ale když se vyskytlo nějaké podezření tak nic nezanedbal a okamžitě mě poslal k odborníkům. Jeho humor je specifický,chápu, že ho některé pacientky nechápou,ale mně nevadí.

Já mohu pana doktora doporučit, je fakt, že byly doby, kdy nebyl příliš milý ba naopak, ale pak se stal zlom, když jsem mu řekla "svoje" a od té doby v pořádku. Mým sestrám a matce zachránil život - doslova a já ho mám moc ráda! Všichni jsme jen lidi.