Stodolní 29, Moravská Ostrava a Přívoz, Ostrava

Pacienti se zdravotním pojištěním a soukromý pacient (bez pojištění)

Gynekologická, těhotenská a poporodní fyzioterapie

Kineziotaping

Manuální terapie +3 Více

Ošetření jizev

Pooperační a poúrazová fyzioterapie

Vyšetření pohybového aparátu

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Mgr. Tereza Sikorová

Za ceny a informace týkající se cen jsou zodpovědní specialisté nebo zařízení. ZnamyLekar nemá vliv na ceny a nenese odpovědnost za jejich stanovení.

Umístění: Mgr. Tereza Sikorová Gynekologická, těhotenská a poporodní fyzioterapie

Paní Terezka mi pomohla již v těhotenství s bolestí beder a žeber a zároveň mi poradila cviky na posílení pánevního dna. Po porodu ukončeném akutní sekcí jsem se na ni velmi ráda opět obrátila a její zásluhou mám krásnou jizvu bez bolestí v této oblasti. Terezka je velmi milá, ochotná a pečlivá. Vždy mi dobře poradila a zodpověděla mé dotazy. Snaží se vyjít vstříc s termínem co to jde. Určitě doporučuji vyhledat její pomoc nejen těhotných ženám, ale i těm, které trápí jiné obtíže. Jde vidět, že je odborníkem v oblasti gynekologické fyzioterapie. Prostory jsou příjemné s dobrou dostupností.

Terezku můžu vřele doporučit všem ženám které jsou těhotné, po porodu a nebo jen mají nějaký problém.Né jen ženám ,ale i mužům. Terezku mi doporučil můj gynekolog, ale neřekl mi, že jsou hned dvě Terezy Sikorové, ale naštěstí jsem narazila na tu správnou těhotenství moc neprospívalo mým zádům a taky jsem měla naraženou kostrč a nepřipravené pánevní dno. Byla jsem v šoku jak Terezka hned odhalila i mé dlouholeté problémy s čelistí a vysvětlila mi jak vše se vším souvisí. Její znalost, zkušenost a zapalenost do práce jsou neuvěřitelné. Po císaři jsem se nemohla dočkat kdy už budu moct přijít. Dostala jsem i vlastní video návod jak se o jizvu starat do další kontroly.
Prošla jsem spoustu fyzioterapií a tenhle přístup se nedá srovnávat . Za mě skvělé investované peníze do mého zdraví.

Umístění: Mgr. Tereza Sikorová Vyšetření pohybového aparátu

Někdy slovy není možné vyjádřit vděčnost. Mockrát děkuji za famózní, profesionální a empatický přístup. Téměř rok trápeni se s kolenem, které se v pravidelných intervalech zalilo tekutinou a nespočet injekcí, vyřešily až zlaté ruce pí Sikorové. Po třech měsících péče, cvičení a rehabilitací, jsem vyšel ze Špindlu na Sněžku a zpět a koleno drží, jak u mladíka v rozpuku (teď potřebuji někoho na hlavu).

Všem můžu jen vřele doporučit a ještě jednou mockrát děkuji za přístup a péči.

K Terce jsem šla po druhém porodu. Měla jsem nějaké potíže, které jsme společně probraly a ukázala mi cviky, které cvičím i doma a hodně mi pomohly. S Terkou jsem se vždycky cítila moc dobře. Vím, že při jakémkoliv problému, co bude potřeba řešit s fyzio, se budu vracet pouze k ní, jelikož mám v ní důvěru a vím, že mi s daným problémem opravdu pomůže.

K Terezce jsem chodila celé těhotenství a pomohla mi s potížemi, které se v průběhu objevovaly a naučila mě cviky, které jsem mohla provádět doma. Celé těhotenství tak proběhlo v pořádku a cítila jsem se dobře.

Umístění: Mgr. Tereza Sikorová Vyšetření pohybového aparátu

Terezka byla jediná, která správně určila podezření na zlomené žebro, což následně potvrdil RTG. Navíc perfektně popsala a vyloučila další příčiny mých problémů s prsním svalem a hodně mi pomohla směrovat léčbu správným směrem, plus jsem dostal i další doporučení. Určitě to nebyla moje poslední návštěva. Udělejte pro sebe něco, běžte rovnou k ní a neztrácejte čas a zdraví s jinými rádoby "odborníky", kterých je všude plno.

Velmi milá a empatická slečna, přišla jsem k ní ve 34 týdnu těhotenství a pomohla mi s otočením syna, který byl koncem pánevním. Což se nakonec podařilo a za to jsem jí moc vděčná.

Umístění: Mgr. Tereza Sikorová Pooperační a poúrazová fyzioterapie

Terezku mi našel syn s přítelkyní.Po zlomenině obou kostí v zápěstí mi zatuhla celá pravá ruka.Bez pomoci této skvělé fyzioterapeutky bych ruku nerozhýbala.Vřele doporučuji všem,kdo se potýká s vleklými poúrazovými stavy!

V posledních x letech jsem zkusila mnoho rehabilitací i fyzioterapeutů, ale nikdy se mi nikdo nevěnoval jako slečna Tereza. Trápily mě gynekol. problémy a jizva po císařském řezu. Sl. Sikorová mě vyšetřila (takto dopodrobna mě nikdy nikdo nevyšetřil), vše vysvětlila a navrhla terapii. Od doby co navštěvuji tuto fyzioterapeutku se můj stav rapidně zlepšil. Nikomu jinému bych se do rukou už nesvěřila. Moc děkuji za Vaši péči a odbornou pomoc. Jste nejlepší!

Přišla jsem za Terezkou kvůli bolestí v oblasti kostrče po porodu. Pečlivě mě prohlídla a vysvětlila mi příčinu bolesti. Prošly jsme spolu pár cviků, které jsou upravené na míru mé současné kondici. Bolesti výrazně polemiky a já cítím úlevu po 9 měsících jakou nikdy předtím. Je to běh na dlouhou trať, ale díky paní Terezce se zase můžu hýbat.
Kromě toho všeho je Terezka je velmi energická, usměvavá a sympatická. Hledá a najde vždy způsoby jak vám pomoci, aby to seděli především vám. Mohu jen a jen doporučit!