Nejčastěji hledané služby

Vstupní vyšetření

Od 1 000 Kč

Od 1 500 Kč

SoukupDent s.r.o

Za ceny a informace týkající se cen jsou zodpovědní specialisté nebo zařízení. ZnamyLekar nemá vliv na ceny a nenese odpovědnost za jejich stanovení.

Tento tým (paní doktorka a sestřička) je perfektní! Poprvé v životě se na návštěvu zubaře těším. Skvělá péče, komunikace a perfektní výsledek jsou zde samozřejmostí, ale člověk se s nimi i zasměje :) zachrání snad i nezachránitelné, zákroky jsou bezbolestné a moc oceňuji lidský přístup, ten už se ve zdravotnictví tolik nevidí… Objednací doba je krátká, ordinace dostupná a hezká. Velmi doporučuji!!!

Umístění: SoukupDent s.r.o Běžný termín

Paní doktorce 100%věřím - profesionál,nejsvědomitější,empatická prostě nejlepší.Jsem velmi ráda, že mohu chodit právě k ní.Nesmím zapomenout na sestřičku Míšu,která je velmi šikovná a dotváří v ordinaci skvělou atmosféru .Zákroky mě nikdy nebolely a odcházím s úsměvem.Mohu jen doporučit.

Umístění: SoukupDent s.r.o extrakce zubu

K paní doktorce jsem se dostal díky akutní bolesti a nemožnosti navštívit svého standardního zubního lékaře. I přes své mládí je paní doktorka naprostý profesionál ať po odborné stránce tak po stránce přístupu k pacientům. Výsledek je takový, že bolest odezněla, průběh zákroku byl vynikající, kdy paní doktorka vše vysvětlila, neustále komunikovala a zajímala se o můj stav, bolestivost. Určitě bych ale chtěl zmínit i přístup zdravotní sestry, bohužel si nevzpomenu na jméno ale jednalo se o mladou a velice příjemnou pracovnici. Je vidět že s paní doktorkou tvoří skvěle sehranou dvojici. Mám zkušenosti se státním i privátním zdravotnictvím a to v ČR i v zahraničí a musím říci, že takto by měl vypadat přístup zdravotního personálu k pacientovi.

Umístění: SoukupDent s.r.o extrakce zubu

Skvělé odvedená práce, můžu jen doporučit, velice ochotná a příjemná doktorka.

Umístění: SoukupDent s.r.o estetická stomatologie

K Paní doktorce Matějíčkové docházim už 4 roky a nemůžu si její služby vynachválit.. z důvodu hraní profi hokeje mám časté úrazy zubů, ale díky šikovnosti Paní doktorky se nemusim ničeho bát a zuby jsou vždycky zase v top stavu! Spolu se sestřičkou Míšou vytvoří z náštěvy ordinace vždy přijemný zážitek! Všem jenom doporučuji!

Umístění: SoukupDent s.r.o estetická stomatologie

K paní doktorce Matějíčkové jsem se dostala na doporučení. Profesionálka na svém místě. Poprvé v životě se nebojím navštívit zubní ordinaci. Úžasný přístup k pacientovi, neustále se ujišťuje zdali vás to při ošetření nebolí a detailně dbá na co nejlepší výsledek. Na předních zubech by nikdo nepoznal že je mám opravené, odstín bílé plomby je totožný s odstínem zubů. Také mi zachránila spodní sedmičku, kterou by jakýkoliv jiný zubař raději vytrhnul aby s tím neměl tolik práce,ovšem paní doktorka dokáže co by jiný lékař vzdal. Také musím pochválit sestřičku Míšu, sympatická, milá, řekla bych doslova pravá ruka paní doktorky,jsou skvěle sehrané a je v ordinaci i sranda . Neznám jinou ordinaci kde vás lékařka se sestřičkou zbaví strachu svým veselým přístupem a vtipnou komunikací. A nesmím zapomenout i na usměvavou a ochotnou recepční slečnu Sáru. Pokud chcete Top péči a profesionální přístup v zubní ordinaci,pak navštivte jedině paní doktorku Terku, sestřičku Míšu a recepční Sáru .

Umístění: SoukupDent s.r.o ošetření kořenových kanálků

K paní doktorce Tereze Matějíčkové jsem se dostala v rámci akutního ošetření, když měla moje zubařka dovolenou. Díky rychlosti, přístupu a hlavně profesionalitě jsem nakonec u paní doktorky v péči zůstala. Poradila si se vším, včetně extrakcí a náročnějšího ošetření zubních kanálků i kazu. Je vyloženě vidět, že je práce baví a osobní přístup je samozřejmostí.V ordinaci je vždy uvolněné, vstřícné prostředí, se sestřičkou Míšou tvoří opravdu sehrané duo se smyslem pro humor, což opravdu oceňuji, protože na křesle mi veselo nebývá :-) Za mě vřele doporučuji.

Paní doktorku Matějíčkovou a sestřičku Míšu jsem poznal opravdu náhodou. Upřímně mě potkalo to nejlepší co mě potkat mohlo.
Měl jsem šílenou bolest zubu a byl státní svátek a pátek večer. Můj bývalý zubař byl na dovolené a já nemohl vydržet. Na klasickou pohotovost bych rozhodně nešel a tak jsem hledal, kde bych se mohl nechat akutně ošetřit. Našel jsem soukromou kliniku, kde paní doktorka působí a nečekal jsem ani minutu a jel jsem (z Východních Čech)
Zubařů se bojím a měl jsem obavy.
Paní zubařka a sestřička jsou opravdu osoby na svém místě. Profesionální přístup s okamžitým zjištěním problému a rychlé a bezbolestné ošetření.
Cítil jsem se opravdu jak v jiném světě.
Kdo se bojí, má špatné zkušenosti se zubaři nebo má zuby ve špatném stavu, rozhodně doporučuji!
Jsem moc rád, že mohu i nadále navštěvovat paní doktorku se sestřičkou. Nechávám si opravovat celý chrup včetně bělení a estetických vad. Dnes už k paní doktorce chodí celá moje rodina. Těším se vždy na další návštěvu.

Navštěvuji paní doktorku posledních šest měsíců téměř každý druhý týden. Co jsem roky zanedbával dokázala zachránit a vše opravit včetně modelace několika zubů, které jsou teď jak zbrusu nové. 5/5 hvězd. Návštěvu paní doktorky Matějíčkové vřele doporučuji.

Umístění: SoukupDent s.r.o estetická stomatologie

Už je to pár rokov, čo navštevujem pani doktorku Matějíčkovú a neviem si ju vynachváliť. VŽdy mi ochotne pomohla s rutínnymi kontrolami/opravami a k maximálnej spokojnosti vyriešila urgencie, jednu aktuálne. Profesionálny, milý a hlavne ľudský prístup. Skvelá je i sestra Míša. Sú dôkazom, že i návšteva u zubára môže byť dôvodom na radosť. :)