Ord. praktického lékaře stomatologa
Rybalkova 1400, Louny

Zpočátku výborné, poté velmi dobré, pak dobré, poté slabé a protože si dokáži domyslet, jak to bude pokračovat, lepší jít o dům dál. To samé s opravami plomby. Napoprvé držela plomba super, pak se to již jen zhoršovalo. Napoprvé doporučuji, ale hned již v té době mějte připravenou záložní variantu.

Chodím k paní doktorce již několik let a jsem velmi spokojený, vždy se snaží každý zub zachránit, trhání je až na posledním místě a když k němu dojde, navrhne a zdůvodní řešení. Jak paní doktorka tak i sestřička jsou velmi příjemné a snaží se vždy vyjít vstříc. Za tento přístup jim oběma moc děkuji. Jan Bredl

Velmi dobrý doporučuji. Honců

Opakované opravy zubu. Plomba vždy vypadla. Půlroční léčba jiného bolavého zubu a stále občas pobolívá, ostré hrany... Takže hledám nového zubaře. Zatím nemám. S.

je moc hodná

Pojišťovenský system? Na ten si nestěžujte na stránce lékaře, ale u své pojišťovny!!
Paní doktorka je skvělá, oproti jiným zubařům (ano, vyzkoušela jsem jich v Lounech vícero) se vždy ptá na umrtvení, jestli bolí, jestli chci to a to.. úžasné, s takovým skvělým přístupem jsem se dlouho u žádného zubaře, a bohužel ani lékaře obecně nesetkala. Jsem ráda, že máme v Lounech někoho takového jako je paní Červová, je to lékař mnohem většího formátu, než jsou Louny. O tom svědčí ostatně i to, že už nepřijímá nové pacienty, protože jich má moc.
A vy co tady ty negativní komentáře píšete, pročpak se nepodepíšete?

Moc mě těší, že tuto lékařku mohu ohodnotit kladně, výborně! Přemýšlí u práce!!!! Vždy se snaží najít to nejlepší pro pacienta. Není uměním vytrhat všechny zuby a dát tam protézy.... paní doktorka si je dobře vědoma, že záchrana každého vlastního zubu je důležitá. Je si vědoma i cen a toho, že ne všichni mají krátko do kapsy a vždy se snaží najít cenově přijatelné řešení. Tohle není lékařka, která "hrabe" do své kapsy... a za to jí velký dík!

Dobrý den,již leta letoucí jsem se zdráhala jít k zubaři z důvodu mého panického strachu z vrtačky,odhodlala jsem se dát si chrup do pořádku u jiné lékařky a dopadlo to tak ,že mi vytrhla na co přišla.Přístup byl takový,že jsem raději chodila bez 4 zubů a na svět se usmívala jen malinko.
K paní doktorce Červové mne odvedl můj syn,který k ní chodí již dlouho.Nejen že se nyní usmívám s rozesmátou pusou,ale světe div se,já se nebojím jít k zubařce!!!!
Tato paní doktorka je profesionál jako lékař,ale hlavně je člověk a k nám pacošům se chová jako k lidem a ví že zoubky bolí,že to vrtání je velmi nepříjemné atd.
Prostě,je tu konečně zubní ordinace kde se snaží lékař působit co nejméně bolesti,kde najdete ohleduplnost a pochopení!!!
Navíc jak paní doktorka,tak i její sesřička jsou rozesmátá sluníčka a to je vám v tom křesle také lépe.
Nataša Halířová

Paní doktorka je milá, příjemná, zákroky bývají bezbolestné, díky ní je má panická hrůza ze zubařů o moc menší. Doporučuji.

Na paní doktorku i sestřičku nedám dopustit. Než jsem k ní přešla, měla jsem foobii ze zubařů, ale teď tam chodím i ráda :). I když mě nijak nešetří, vždy od ní odcházím s úsměvem. I při samotných úkonech - nejlépe s rukama a nástroji v puse, se musím začít smát, protože ona Vás k tomu svými řečmi a chováním prostě donutí a to je pak bolest skoro nepatrná.
Hlavně Vás nikdy neodmítne, když Vás něco opravdu bolí a ona má plnou ordinaci, vždy si chvilku najde. K této zubařce jsem schopná jezdit i z Anglie, kde momentálně žiju, jen aby mě ošetřila ona :).