Nemocnice Znojmo, p.o., Doprava raněných, nem.
MUDr. Jana Janského 11, Znojmo

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Umístění: Nemocnice Znojmo, p.o., Doprava raněných, nem. Jiný

Nerada bych, aby si někdo prošel tím, čím jsem si prošla já, proto chci sdílet svůj názor. Pan doktor Hrdina je neempatický, arogantní a neschopný lékař. V případě, že léčba nezabírá, nehledá jinou diagnózu nebo možnosti. Do lékařských zpráv uvádí lživé informace- smyšlený tep, tlak, který nebyl měřen, léčba zabírá, stav se lepší - i přes stížnosti, že se vše horší a nemohu fungovat a mnoho dalšího. Vždy jsem se chovala slušně, doufala jsem, že mi někdo pomůže, že se mi uleví, můj stav se ale zhoršoval a nikoho to nezajímalo. Život mi zachránili naštěstí jinde, měla jsem život ohrožující onemocnění. Celkové hodnocení lékaře je opravdu negativní a nikomu nedoporučuji plicní ambulanci ve Znojmě navštěvovat. Bohužel i sestry jsou velmi často nepříjemné a člověk má pocit, že obtěžuje - i když mu jde zrovna o život....

Umístění: jiné místo

Pan doktor je velice nepříjemný a arogantní. Pacienta zesměšňuje a chová se neadekvátně ke stavu. Když je někdo nemocný má horečku a opravdu nemůže skoro dýchat těžko bude spolupracovat tak jak si pan doktor představuje. Vyšetření probíhá ve stylu sed, drž pusu a běda Ti jak se na něco zeptas. Mám vysokoškolské vzdělání a jsem opravdu slušný člověk. Toto chování si ke mě nikdy nikdo nedovolil. Pane doktore když Vám vadí kontakt s lidmi běžte dělat manuální práci a možná zjistíte jak je ostatním těžce pracujícím lidem. Nedoporučuji nikomu plicní ve Znojemské nemocnici

Velice ochotný lékař. Profesionální přístup, velmi vstřícný, empatický a především lidský. Jednička ve svém oboru.

Výborný lékař,velice ochotný,jednička ve svém oboru.Také sestřičky velice milé a ochotné.Vždy se ráda opět na pana doktora obrátím.

V akutním stavu ztíženého dýchání jsem přišel na plicní ambulanci do znojemské nemocnice, kde jsem byl poprvé a z neochotou vykázán pro dlouhé objednací lhůty. Copak si dušnost plánuji??? Arogantní sestra a ještě víc arogantnější doktor Hrdina. Jsou ve znojemské nemocnici příjemnější lékaři???