Sam. ordinace PL - stomatologa
Křižíkova 270, Čelákovice

Přístup k pacientovi, trhání, zhotovení zubní protézy - naprostá spokojenost.
Děkuji Nechvátal.

K panu doktorovi jsem se objednala, když jsem hledala nového zubaře v Čelákovicích. Už vstup do čekárny budí hrůzu. Připadáte si jako v 5. cenové skupině. Pan doktor je milý, hodný, usměvavý, ale když jsem si lehala na křeslo, byla jsem rozhodnutá, že u něho bych si nenechala vyčistit ani zubní kámen. Vstupní prohlídka byla hotová za pár sekund, jen se mi podíval do pusy a byl ,,hotov". Upozornila jsem ho na problém s můstkem, ale bylo mi sděleno, že je to normální. Zkusila jsem v životě již pár zubařů, ale nikdy se mi nestalo, aby při prohlídce doktor alespoň ,,nedloubl" do žádné blomby a stačil mu jen ,,oční kontakt". Nejspíš si nechtěl špinit nástroje. Nakonec po mě chtěl 90 korun. Prý, že to musí uvést jako pohotovostní vyšetření (objednaná jsem byla 14 dní dopředu!). U známé doktorky jsem se informovala, že na to nemá právo. Každopádně raději za dobrým zubařem budu dojíždět, než abych opět navšívila tohoto doktora.

Trhání ,resekce najvětší odborník v okolí.Vím o čem mluvím.

Tímto chci poděkovat panu MUDr Paděrovi za jeho lidský přístup a skutečně perfektně odvedenou práci.Je výborný lékař a vždy dokáže pomoci.Pane doktore ještě jednou děkuji.
Muchová