Mgr. Rafał Marciniak, Ph.D.
Ambulance klinické psychologie REMEDIS: Medical Center MTE, Hybešova 43, Brno-střed, Brno

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna + 3 Více

Přijímám: dospělí

Individuální terapie (50 minut) • 1 000 Kč

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Ambulance klinické psychologie REMEDIS: Medical Center MTE, Hybešova 43, Brno

1 000 Kč

Mgr. Rafał Marciniak, Ph.D.

Za ceny a informace týkající se cen jsou zodpovědní specialisté nebo zařízení. ZnamyLekar nemá vliv na ceny a nenese odpovědnost za jejich stanovení.

PŘÍJÍMÁM NOVÉ KLIENTY

Pracuji jako klinický psycholog a jungiánsky orientovaný psychoterapeut v Brně. Pracuji v soukromé praxi, kde je psychoterapie hrazena přímo (50minut - 1000 kč) a také v ambulanci klinické psychologie REMEDIS, kde je psychoterapie hrazená pojišťovnami. Pro získání informace o aktuální kapacitě pro nové klienty mě prosím kontaktujte. Nabízím také možnost psychologického, či neuropsychologického vyšetření (cena dle domluvy a náročnosti vyšetření). Možná je také psychoterapie v polštině, případně online.
Pracuji s nejrůznější problematikou v souladu se svým absolvovaným psychoterapeutickým výcvikem v Jungovský orientované psychoterapii (ČSAP). Více informací na mých osobních stránkách.

Umístění: Mgr. Rafał Marciniak, Ph.D. individuální terapie (50 minut)

K panu Maciniakovi jsem docházela téměř 6 let na každotýdenní sezení a můžu s klidným srdcem říct, že díky jeho terapiím a práci, kterou jsme společně odvedli, se mi změnil život k lepšímu. Díky jeho lidskému, empatickému přístupu a neskutečné podpoře jsem zvládla překonat velká bolení.
Pan Marciniak vytváří naprostý safe space a zároveň nabízí mnoho metod, kterými klient může zpracovávat svá témata. Je to skvělý terapeut, kterému se člověk může svěřit opravdu s čímkoliv. Posílám jedno velké díky!