Mgr. Radka Zábojová

Terapeut, Kouč Více

Odhadovaná doba odpovědi:
Logo

Panská 2, Brno 602 00

V případě, že se nemůžete dostavit na objednanou konzultaci, je pro bezplatné zrušení nutné změnu ohlásit 48 h předem.

23/05/2024

Hotovost, Bankovní převod, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Přijímám: dospělí, děti od 17 let

Způsoby platby: Bankovní převod

č.ú. *** *** ****/****
Do popisu převodu zadejte své jméno a datum konzultace.

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

* Některé informace se nezobrazují kvůli ochraně osobních údajů. Uvidíte je po objednání konzultaci.

Nejpozději 30 minut před návštěvou obdržíte SMS a e-mail s odkazem na zahájení online konzultace. Připojení bude možné pomocí prohlížeče v telefonu nebo na počítači.

Panská 2, Brno

Následná péče

Údolní 5, Brno

Terapie pod Špilberkem

Online konzultace

Za ceny a informace týkající se cen jsou zodpovědní specialisté nebo zařízení. ZnamyLekar nemá vliv na ceny a nenese odpovědnost za jejich stanovení.

PŘI VÝBĚRU TERMíNU MůŽETE VYBíRAT ZE DVOU PRACOVIšť v BRNě a v jednom v PARDUBICíCH.

Můžete se na mne obrátit, pokud hledáte podporu v obtížné situaci. Někdy v životě přicházejí situace, na které naše aktuální síly nestačí - úzkosti, deprese, panické ataky, těžkosti ve vztazích. Pomohu vám zorientovat se ve vlastních emocích a vzít svůj život zpět do vlastních rukou - prostřednictvím soustředěného rozhovoru, výtvarným vyjadřováním, nacházením osobní symboliky snů, prací v pískovém poli. Pomohu Vám s nácvikem relaxačních a uvolňovacích technik.
Mám výcvik v Open dialogu a zkušenosti z práce se vztahovou sítí.
Věnuji lidem s duální diagnózou - závislostí v souběhu s duševním onemocněním.

Publikace a články

Články

Byla jsem moc spokojená. Empatická, zkušená, žádné rady, ale velmi dobré naslouchání. Nabízela mi jiné úhly pohledu. A fajn bylo využití i práce s pískem. Pomohlo mi to s úzkostma a propadama nálady.

Mgr. Radka Zábojová

Dobrý den paní Jano, děkuji za zpětnou vazbu, jsem ráda, že se Vám daří:), s pozdravem,RZ

Umístění: Terapie pod Špilberkem problémy s psychikou

Paní Radka, je velmi dobrou podporou a průvodcem životními událostmi. Má zkušenost s arteterapií byla velmi dobrá a vřele doporučuji.