MUDr. Radka Panyová

Kardiolog Více

České Budějovice 1 adresa

Kardiologická ordinace
Jírovcova 1, České Budějovice

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Umístění: Kardiologická ordinace Jiný

Jsem velice spokojená s přístupem Paní doktorky je velice milá

Lékařka s velmi citlivým vnímáním pacienta, zprostředkuje pocit důvěry a cítíte se opravdu opečován jejím důkladným individuálním přístupem, vnímáte jako skoro jako člena dobré rodiny. Umí i velmi psychicky podpořit. Takových lékařů máme bohužel málo. Vše nejlepší do dalšího profesního života !!!! Vždy k ní rád přijdu a neměnil bych ji ani kdyby mě k tomu platili. Mimo jiné bych se rád poděkoval také u sestřiček na recepci, které se velmi a úspěšně snaží vyjít všem pacientům vstříc a povětšině s úsměvem a dobrou náladou. Tímto se motivuje i pacient a jde již positivně naladěn na konzultaci s lékařem, těmto patří také veliké poděkování. V.Skřepský

Při první návštěvě nebyla paní doktorka schopna zdůvodnit jí samotnou navržený zákrok. Jelikož mi nedokázala vysvětlit, proč bych zákrok měla podstoupit, odmítla jsem, načež mi sdělila, že by ho taktéž nepodstoupila(!!!). Dále navrhla každodenní užívání léků, což taktéž nedokázala zdůvodnit. S navrženou léčbou jsem nesouhlasila, a proto mi bylo do karty napsáno, že jsem odmítla léčbu. Podotýkám, že k výše navržené léčbě neviděl jiný lékař sebemenší důvod. I přesto, že jsem se po roce objednala k jinému lékaři, byla kontrola provedena opět MUDr. Panyovou. Paní doktorka se již ani neobtěžovala a výsledek vyšetření se mnou konzultovala v čekárně mezi ostatními pacienty. Jednání a přístup MUDr. Panyové považuji za neprofesionální a neetický. Doba se změnila, i pacient má svá práva a naštěstí i možnost vybrat si jiného lékaře.