Soukromá nervová ordinace
Legionářská 23/2002, Znojmo

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Soukromá nervová ordinace

Nejarogantnejsi lekar, ktereho jsem poznal. Pri me navsteve me dokonce vubec neposlouchal a zrejme si myslel svoje. Neposloucha pacienta. Rozhodne nedoporucuji.

jsem pacientkou MUDr. Záškody asi 2 roky. Jsem s ním velice spokojená.
Na začátku se mi zdálo, že "třeme trochu hrany", ale časem jsem pochopila, že v mém případě pro mě udělal co mohl. Kéž by bylo takových lékařů více.
Kalousová Renata

Výborný lékař na svém místě,jako jediný okamžitě rozeznal příznaky a určil správnou diagnozu.PROFESIONÁL.

Přišel jsem s doporučením k panu doktorovi a místo vyšetrření mě začal obvinovat jestli nekouřím trávu a že su simulant vyhodil mě z ordinace i před mou matkou která seděla v čekárně.Toto nemá konkurenci.Ještě že mám dukazy. Jan Ludvík. Pan doktor Miroslav Moráň neurolog je aspon kapacita.Jan Ludvík.

Od dětství chodím k panu doktorovi ..delší dobu jsem u něj nebyla ted po osmi letech jsem k němu zašla s problémem který u mě nastal...po telefonické domluvě se sestřičkou mě hned druhý den vzal udělal vyšetření EEG ... pana doktora mohu jen doporučit profesionální přístup a hlavně snaha pomoci :-)

Katastrofální jednání s pacientem, arogance, neochota byť jen pohnout prstem navíc... jeho slovník snad ani nebudu komentovat... nedozvěděl jsem se od něj v podstatě nic, co bych si nemohl přečíst na kdejakém letáku...
Při výběru neurologa jsem byl před ním několika lidmi varován, ale neposlechl jsem, protože jsem tomu nevěřil... bohužel ty negativa, co o něm kolují jsou pravda, víc to raději nebudu rozvádět...
Za těch pár návštěv nechci soudit, jestli je dobrý nebo špatný doktor, ani to nevím, ale co se týká chování... co je moc to je moc...

Jsem velmi spokojena s panem doktorem i se setřičkou. Příjemné jednání, profesionální přístup, maximální vstřícnost. Mohu jen doporučit.

Pan doktor má asi svoje chyby jako každý člověk,ale mě i mojí mamce hodně pomohl a jeho přístup byl vždy vstřícný a budil ve mně dojem,že se opravdu snaží pomoct,jeho léčba byla v mém i mamčiném případě velmi úspěšná, našemu známému jako jediný po několika letech zjistil pravou příčinu jeho problému, kterým bylo závažné onemocnění a tím mu zachránil život, proto nemohu než konstatovat, že jako lékař má moji plnou důvěru

Dovolím si s DAVY nesouhlasit. Dr. Záškoda je odborník, jestli nemá rád své kolegy to nemohu posoudit, ale předemnou nikdy o nich nemluvil špatně, na odborné vyšetření mne poslal okamžitě. On také není pacient jako pacient, někdo třeba není schopen přijmout fakta, která mu lékař říká. On také lékař není Bůh. Pan doktor Záškoda je svůj. Ačkoliv jsem ho již zažila v časovém presu, přesto mi věnoval tolik, kolik bylo třeba a byl příjemný.

Z dříve uvedených hodnocení vyplývá jedno zjištění: pacienti, kteří měli na pana doktora účelové požadavky (např. potvrzení, že jejich epilepsie nevadí vydání řidičského oprávnění) a on jim nevyhověl, mu nasazují "psí hlavu". Přitom je všeobecně známo, že těžce nemocný epileptik za volantem je smrtící zbraní. To si zodpovědný lékař nemůže vzít na svědomí. Pacienti, kterým stanovil přesnou diagnózu a navíc se jejich diagnóza na základě léčby zlepšila, jsou spokojeni. Hypochondři nebudou spokojeni nikdy a s níkým. Holt máme spoustu "znalců mediciny". Stejné je to s úřady. Lidé, které lze charakterizovat nikoliv právním nevědomím, ale přímo právním bezvědomím, také "přesně vědí", jak by pro ně měli úředníci pracovat. A běda, když podle zákona nelze vyhovět!
Z osobní zkušenosti - pan doktor je neurologem mojí ženy a mým již 15 let - mohu hovořit pouze v superlativech. Mojí ženě jeho léčba zcela utlumila zárodky epilepsie, pomohla jí od migrén. U mne se stará o pohybový aparát. Jím doporučená vyšetření (CT, magnetická rezonance, elektrodiagnostika atd.) lokalizovala problémy na páteři - krční, bederní - a neurologii rukou s příslušnými doporučeními a odpovídající léčbou. Vyšetření jsou věcná, přístup velmi korektní a přátelský. V žádném případě nebudu měnit a každému pana doktora Záškodu doporučím.