Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Umístění: Poliklinika Rokycanova Jiný

Spokojenost s panem doktorem je v celku v pořádku, bohužel organizační "dovednosti" klesají na bod mrazu, který podtrhuje neschopnost sestry, která nebere telefony a když už jí hodně otravuje, telefon vyvěsí - nehádám, viděl jsem na vlastní oči. Souvisí s tím i narvaná čekárna i když jsou všichni objednání na přesný čas. Potom jako pacient, který by měl být kontrolován jednou za 1/2 roku obdrží termín za rok a půl. AŤ ŽIJE ZDRAVOTNICTVÍ!!!

velmi nespokojená s přístupem pana doktora,který nedoporučil ani nezajistil náhradní pečí pacientce,která má velkou srdeční slabost,dušnost a velkou bolest na hrudi a o na jeho odbornost bych se nespoléhala...místo akutního řešení poslal pacientku domů a nechal jejímu osudu....nespokojenost obrovská,neprofesionální jednání a věta nevím si rady byla šokující.....musela jsem tedy navštívit pohotovost v Hradci ,aby o pacientku bylo postaráno......tímto děkuji za nekvalitní péči a když si nevíte rady stačilo bych jen doporučit někam jinam pane doktore !!!!

C

Nejlepší lékař jakého jsem kdy potkal.Svědomitý,slušný a velmi ochotný.Je nutné zdůraznit,že i sestřičky,které u něho pracují jsou velmi příjemné a ochotné.

svědomitý,zodpovědný, k pacientům ohleduplný a podle našeho názoru patří k nejlepším kardiologům.

Svědomitý a zodpovědný lékař.

Vstřícný,ohleduplný,komunikativní,důvěryhodný.

Velmi dobrý lékař. Specialista.

Super

Pan doktor je velmi milý,ochotný,vstřícný s velmi hezkým přístupem k pacientům. Hlavně jeden z nejlepších odborníků s velkým přehledem v dané problematice.Jeho jméno lze opravdu řadit k lékařské elitě.V jeho ordinaci i jako pacient zůstávám člověkem.A proto mu velmi děkuji.

Nejlepší pan doktor, velmi pečlivý odborník který je k pacientům vždy citlivý a velice příjemný. Jako jeho pacientka ho mohu vřele doporučit.