Chirurgie, gastroenterologie
Bechyňova 3, Praha

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Chirurgie, gastroenterologie Jiný

Pan doktor Janíček je skvělý lékař, výborný diagnostik, průběh léčby pečlivě vysvětlí, výkony (u mne opakovaná kolonoskopie - téměř bezbolestné vyšetření) provádí velice zručně. Jsem jeho pacientka 10 let a vřele ho jako odborného lékaře doporučuji. Jsem velice spokojená i se sestřičkou.

Umístění: Chirurgie, gastroenterologie Jiný

Absolutně nedoporučuji. Pan doktor neslíbil co měl. Šlo o domluvení zákroku v nemocnici, který nemohl uskutečnit v ordinaci. Loni v lednu.Slíbil, že zajistí termín. Když jsem se po půl roce připomněla, arogantně mi řekl, že se ozve sám. Letos v dubnu jsem byla u jiného lékaře. Termín mám v červnu. Zhoršené výsledky.

Umístění: Chirurgie, gastroenterologie Jiný

Ano, pan doktor je prostě přímý, taky jsem z toho byla trošku zaskočená, ale jak kolonoskopie, tak gastroskopie naprosto v pohodě, bezbolestná a rychlá. A pokud se někdo cítí být lékař, načte si hromadu nesmyslů jako já, nebo je má od kamarádů či jiných doktorů bez kompletního vyšetření, tak prostě natvrdo řekne svůj názor. Může to vypadat arogantně, ale tohle s arogancí nemá vůbec nic společného. Sice zatím nevím proč jsem skončila v nemocnici a dva dny jsem krvácela z konečníku, ale čekám na další výsledky. Nevzdá to po jednom vyšetření a hledá co se kde pochroumalo, což se ani v nemocnici nestalo. Takže pokud chcete doktora na pokec, který Vám bude lichotit, hledejte jinde. Pokud chcete opravdu vyšetření a zjistit příčinu problémů, tak doporučuji.

Umístění: Chirurgie, gastroenterologie Jiný

Pan doktor prováděl zákrok endoskopie a kolonoskopie. Endoskopie mírně nepříjemná, ale pan doktor byl rychlý a zručný. Kolonoskopie až na pár momentů téměř bezbolestná. Po pročítání recenzí o tom, že pan doktor je arogantní bych chtěla sdělit můj názor. Pan doktor jde hned na věc, vše řekne stručně a jasně. Neměl problém mi otázky zodpovědět. Pro někoho může být přístup s méně empatii možná zdrojem další nervozity, mě naopak pomohl projít vyšetřením bez zbytečného stresu. Pokud hledáte doktora s osobnejším přístupem, asi to nebude to pravé pro vás. Sestřička je šikovná, odběr krve i pichnuti uklidňovacího léků proběhl také bez problémů. Celkově bych pana doktora hodnotila kladně vzhledem k jeho zručnosti. Vyšetření u něj se bát určitě nemusíte.

Umístění: Chirurgie, gastroenterologie Jiný

Absolutně nedoporučuji! Pánovi se vyhněte obloukem. Je to namysleny a arogantní vševěd, který ale neví co dělá. Z jeho závěru jsem byla zdravá a v podstatě mi naznačil, že jsem simlant. U jiného lékaře diagnostikovana intolerance laktozy a predevsim silný zánět žaludku a nefunkční jicnova zaklopka.

Umístění: Chirurgie, gastroenterologie Jiný

Dekuji za profesionalni pristup, podrobne vysvetleni a uzasnou komunikaci, pri tak intimnim zakroku. Vy, kteri vahate kolonoskopii podstoupit, tak se opravdu bat nemusite...

Umístění: Chirurgie, gastroenterologie Jiný

Naprosto profesionalni lékař budici respekt. Kolonoskopie proběhla úplně v klidu. Sestřička moc milá. Jen prostředí polikliniky je trochu depresivni. Pokud bude ještě návštěva nutná,už se rozhodne nebudu tolik tolik bát.

Umístění: Chirurgie, gastroenterologie Jiný

Byl jsem u dr. Janíčka již několikrát a dnes 10.6.2020 jako vždy jsem byl velice spokojen. Přístup pana doktora je vysoce profesionální a provedení kolonoskopie je prakticky bezbolestné. Stejně profesionální byla i sestřička, která perfektně napichuje jehlu do žíly. Děkuji panu doktorovi i sestře, odvádíte perfektní práci!

Umístění: Chirurgie, gastroenterologie

Tento lekar mel v peci 5 let meho tatinka,ktery byl velmi spokojeny s fibroskopii.V dubnu lonskeho roku mel podezreni na nador v kardii zaludku,odebral biopsii,ktera byla negativni.Rekl pacientovi at prijde radeji za 6 mesicu a neinformoval ho proc.Kdyz jsem tatinka po pul roce objednala na gastroskopii u klinickeho gastroenterologa,tak byl nador uz tak velky,ze prorustal jicen.Prvni bipsie byla stale negativni,pri druhe,kdy se odebiralo vice vzorku uz negativni nebyla.Tatinek musel na tezkou operaci,kterou neprezil.Pokud by pan doktor odeslal pacienta na spravne vysetreni(endosonografie,pasaz jicnu)operace mohla byt provedena uz v dubnu,nebyla by tak narocna a mohl jeste s nami byt.Myslím si,že pan doktor Janíček je šikovný endoskopista,ale patologické nálezy by v péči mít neměl.Měl by takové pacienty odesílat ke sledování a léčbě ke specialistům gastroenterologům.MUDr Janíček Petr nemá gastroenterologickou odbornost,pouze chirurgickou.K nahlédnutí na stránkách ČLK.

Umístění: Chirurgie, gastroenterologie zánět žaludku, jícnu a dvanácníku

MUDr. Petra Janicka naprosto nedoporucuji, neprijemny, kysely clovek a naprosto arogantni vcetne svoji sestru už při příchodu do ordinace. ktery Chová se k lidem jako kdyby byly povl, pokud to neni akutni tak k nemu radeji nechodte a běžte k jinému chirurgovi, který se k Vám bude chovat jako k pacientovi.