Umístění: Ordinace Jiný

Dekuji pani doktorovi Petrovi Feitovi za dnesni absolutne bezbolestny zakrok, ze ktereho jsem mela puvodne obavy. Pan doktor je skvely, plny empatie, vse vysvetli, proste odbornik na svem miste! Jsem vdecna, ze muzu navstevovat jejich ordinaci.
Jeste jednou z celeho srdce dekuji za skvele prostredi, personal a hlavne skvelou peci!

Umístění: Ordinace Jiný

Jediná skoda , ze takový doktoři nejsou všichni !!! Pan doktor Feit je zatím nejlepší doktor a člověk , kterého jsem v životě poznala !

Umístění: Ordinace Jiný

Pan doktor je skvělý, empatický, odborník na svém místě. Moc ráda do ordinace chodím. Jsem spokojená, že jsem se rozhodla k tomuto lékaři přejít :).

Umístění: Ordinace Jiný

Jeden z nejlepších doktorů gynekologů, které jsem poznala. MUDr. Feit vše krásně vysvětlí, je velice empatický, lidský a odborník každým coulem. Je to PAN DOKTOR, pokud jste v jeho rukou, jste ve správných rukou.

Umístění: Ordinace Změna gynekologa

Nejlepší gynekolog. A to jsem tam byla zatím jen jednou. Profesionální přístup. Takhle by se měl chovat gynekolog. Pan doktor je úžasný chlap na správném místě, i trošku vtípku jsme prohodili. Vše vysvětlil, poradil, ukázal. Přicházela jsem s obavami a odcházela rozzářená jako sluníčko. Už se těším na další návštěvu.

Umístění: Ordinace gynekologické vyšetření

Děkuji panu dr. Feitovi za krásné přijetí v jeho ordinaci, následnou péči, vysvětlení všeho, co se týká daného problému a profesionálnímu přístupu k pacientkám. Přeji co nejvíce spokojených pacientek a úspěchů ve své práci

Umístění: Ordinace Prevence, tehotenstvi, porod

Naprosto nejlepsi ze vsech, neni treba dal rozebirat :) chodim k nemu do ordinace uz par let, v tehotenstvi mi vzdy vse vysvetlil a pomohl a mela jsem i to stesti, ze byl zrovna u meho porodu. Uplne stoprocentni top pece.

Nevím jakým slovem vyjádřit spokojenost s Panem doktorem! Chodím k němu do ordinace, kde mi vše vždy krásně vysvětlí, je ochotný, lidský... rodil mi syna císařským řezem...což mi slíbil, že u toho bude a udělá to on sám. Celou dobu co jsem ležela v porodnici, tak za mnou chodil a ptal se jak se cítím. A teď nedávno mi bohužel dělal revizi dělohy po potratu, i přes to, jak to pro mě bylo strašný, tak už jen tím, že u toho byl pan doktor Feit, jsem se cítila alespoň o trošku lépe. Za mě naprostá spokojenost!!!

Nejlepší doktor jakého jsem si mohla vybrat. Přátelský a příjemný přístup, vše vysvětlí. Měla jsem ho i u císařského řezu a jsem maximálně spokojená ;-) jizva je pěkná a dokonce se i vyhnul tetování co mám v podbřišku ;-)

Výborný lékař, vždy příjemný, vše vysvětlí, odpoví na otázky a navíc je vtipný :-) , sestřičky příjemné, pěkné prostředí. Neměnila bych.