Zahradní 1363, Čáslav

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Na paní doktorku nedáme dopustit.Starala se mi 12 let o psa. Podstoupili jsme u ní závažnou operaci při zánětu mléčné žlázy a podezření na rakovinu. Za co si jí ceníme nejvíc je její celkový přístup.Trpělivost se zvířaty, ochota vysvětlovat závažnost onemocnění. Ochota konzultovat onemocnění s dalšími odborníky aby opravdu jednala v zájmu zvířete.V neposlední řadě si ceníme její síly a odhodlání s kterou svoje povolání vykonává.Je vidět že dělá tuto práci s láskou a domnívám se že to umí i s vystresovanými páníčky. Setkali jsme se už s pár veterináři na čáslavsku, ale tato paní doktorka se nám osvědčila a myslíme si že je zkušený profesionál.

Výborná paní doktorka s kolektivem. Uzdravila nám 3 měsíční kočičku, kterou jsme v prosinci našli v mrazu s rýmou, kašlem a zápalem plic. Byl to boj, ale vyhráli jsme ho:)) a taky dodnes nezapomenu, jak měla naše Sísa poslední obratel ocásku jenom na šňůrce a paní doktorka se rozhodla šít vše za živa, jizvu po škrábanci má možná ještě teď :-D. Každopádně za vše děkujeme!
Nyní nám zachránila další kočičku, vzali jsme si z útulku - dali nám ji nemocnou s kaliciviry - v NeoVetu tisíc vyšetření k ničemu, spousta peněz a bez výsledku.... paní doktorka mezi dveřma již poznala, že máme kočku z útulku a že má kaliciviry... hold zkušenosti. Zachránila nám ji od sepse:), takže mooooc děkujeme!

Dříve jsme léta chodili do NEOvetu v Čáslavi, kde nám na vše dávali jen antibiotika. Máma 12-letého labradora a neustále měl špínu v uších a hrozně línal. V NEOvetu mu uši vypláchli a šli jsme domů. Když jsme letos navštívili paní doktorku Pánkovou-Váňovou, ta okamžitě zjistila (se svou kolegyní, která je ještě lepší jak MVDr. Váňová - Pánková), že náš již 12-letý labrador má alergii. Dále jsme si také přivezli domů kotě, které bylo hodně malé, ale zdálo se, že ho vykurýrujeme. V NEOvetu nám řekli, že je jen menší a že to dožene. Paní doktorka Váňová nám řekla, že kotě je hodně mizerné a že je na utracení. Nemá vyvinuté ledviny a bůh ví co ještě. Také nám domů přinesl plíseň, ale v NEOvetu také nepřišli na to, co to je. Takže namísto věčného utrácení za antibiotika a podobné ******, radši dojdeme na Čeplov, kde naši mazlíčci dostanou tu nejlepší péči! :)

Paní doktorka nepoznala zánět jater a 10-ti letého psa narkozou oslabila tak, že přez veškerou péči zemřel.
Operace nebyla akutní a pes měl před operací teplotu 39 ( 32 Kg váha) . Až na veterinární klinice v Brně jsem zjistil, že takto velké plemeno v takovém věku má běžnou teplotu 37.
Paní doktorku bych rozhodně nikomu nedoporučil.

Velmi milé paní doktorky, vstřícné a k vyděšenému koucourkovi ohleduplné.
Protože je kocouř hodně svéhlavý, vymýšlely pro něj i alernativní způsoby, jak do něj doma vpravit antibiotika apod.
Nakoupili jsme u nich i doporučenou dietu a dostali k tomu dárečky zadarmo :-)
Ale i bez dárků bych hodnotila jako velmi dobrou ordinaci. :-)))
Rozhodně doporučuji.

Velmi příjemné a střídmé jednání, zaručená odbornost. Doporučuji