MUDr. Pavel Vacovský

Pediatr Více

Žďár nad Sázavou 1 adresa

Praktický lékař pro děti a dorost
Dolní 11, Žďár nad Sázavou

Jak už je z vyhledávače zřejmé pan "doktor" toho má tolik, že své pacienty nemůže znát, natož po něm chtít, aby si pamatoval, proč za ním přicházejí. Proto mně vždy dorazí, když přicházím na kontrolu většinou po čtyřech, pěti dnech a on mně uvítá slovy, co tu chcete, proč jste tady. Tak mu vše znovu zase popíši, pan "doktor"stanoví novou diagnózu a pozve mě na další kontrolu, kde se vše opakuje. Aby mně informoval o možné prognóze, nebo aby navrhl další vyšetření když se stav nelepší to po mých zkušenostech s ním ani nečekám, většinou si musím sám navrhnout další doplňující laboratorní vyšetření (krev, moč,…) na což většinou kývne a žádanku s odběrem odešle. Když si volám o výsledky tak patrně doufá, že rozumím té lékařsko-latinské terminologii, tak mi ty výsledky z vyšetření do telefonu nadiktuje o vysvětlení si neříkám, čekám jen na poslední slovo, kdy mi řekne buď je to dobré, nebo ne a to mně musí stačit. Ještě že tam má sestru, s kterou vše konzultuje slovy" tak co Evy co ty na to" tak to je mi už jasné, že je jeho vyšetření na takové úrovni, že kdyby tam seděla sestra sama tak to má stejný výsledek. No zkrátka"profesionál" na svém místě, který vydělává na špatné dostupnosti erudovaného pediatra a chudáci malí pacienti jsou kvůli dojíždění do vzdálených obcí nuceni vzít za vděk "doktorem" na takovéto úrovni.

Velmi dobrý odborník,skvělě zachází s dětmi, ty ho zboźnújí.Doporučuji

Pan doktor je hodný,trpělivý, vše vysvětlí a umíto skvěle s dětma.Všem ho můžu doporučit.

velmi příjemný lékař,specialista...měla jsem tu čest pouze jednou,ale má skvělý přístup,ochotně mi zodpověděl dotazy a při vyšetření v mém těhotenství vše skvěle popsal a vysvětlil.Těším se na další návštěvu

citlivý a ochotný, doporučuji