Odborný ženský lékař
Bráfova 50, Třebíč

Nemocnice Třebíč
Purkyňovo náměstí 133/2, Třebíč

Umístění: Odborný ženský lékař

Chtela bych touto cestou podekovat panu doktorovi.Znam jej z nemocnice z roku 2001 a vzdy byl moc hodny a vse ochotne vysvetlil.Po letech jsem jej opet potkala v nemocnici (je tam zlaticko porad)a pomohl mi muj problem resit.Nevadilo mu ze nejsem jeho pacientka ,vzdy velice hodny ,ochotny a poctivy.Uz jsem pacientkou pana DOKTORA a jsem v dobrych rukou.Dekuji M.Gregorova

Ž

Pana doktora jsem měla u porodu a nemůžu si stěžovat. Měla jsem větší šití, ale skoro jsem o tom nevěděla, když byl hotov, podal mi ruku a pogratulovat k miminku. Ráno se na mě byl ještě podívat, jak to vypadá a jestli jsem v pořádku. Takže za mě - spokojenost.

Pana doktora jsem měla u porodu - šití. Byl neuvěřitelně nervózní, arogantní, nelidský a jeho naprosto neprofesionální chování ve mně zanechalo pěkné trauma. Byla jsem velmi nespokojena a doufám, že na pana doktora už v nemocnici nikdy nenarazím.

Obdivuhodně lidský přístup pana doktora, opravdu si udělá čas, vše vysvětlí, probere, povzbudí. Má moji důvěru

Pan doktor je fakt skvělý!!Nedám na něj dopustit. V červenci jsem rodila naši malou a při porodu měla právě pana doktora, malá byla na mě moc veliká, takže mě hodně potrhala a pan doktor mě tak krásně zašil, že můj gynekolog při kontrole po šestinedělí naznal, že na to, jak to muselo být kruté tak jsem krásně zahojená. Šití od pana doktora vůbec nebolelo a to podotýkám, že jsem tam ležela dost dlouho, než mě zašil, pak jsem dostala ještě dvě kapačky krve a pan doktor pořád chodil a ptal se, jestli jsem v pořádku a druhý den přišel za mnou na pokoje, že si mě jde zkontrolovat a chtěl vidět jak to vypadá. Prostě SUPER PŘÍSTUP!!!A podotýkám, že to bylo v době dovolených, takže tam byl pan doktor pořád a ten den od rána a malá se narodila až o půl desáté večer a do půl druhé do rána mě chodil pan doktor kontrolovat.

Nevím,z pana doktora mám zvláštní pocit.Měla jsem jej u operace.Po operaci se mnou ani o ničem nemluvil,jako kdyby u ní nebyl.Naopak u pooperačních komplikací byl docela hodný.

S panem doktorem jsem velice spokojená, je milý,pečlivý, naopak ON mi nikdy nic nezanedbal- oproti jinému panu doktorovi, kterého jsem navštěvovala v BRNĚ!!!
Takže vřele doporučuji.
Pan doktor je prostě PAN DOKTOR :-)
Za vše mu moc děkuji a těším se na další návštevu!!!!

Pana doktora sem poznala,když sem ležela v nemocnici s rizikovým těhotenstvím a nemůžu si na něj stěžovat,byl vždy vstřícný a vše vysvětlil.Moc sem si přála, aby byl i u porodu. Díky bohu, že mě pan doktor rodil.Byl to komplikovaný porod a včas zareagoval,když šlo do " tuhýho " a provedl císaře.Když sem šla na ultrazvuk,tak se i zeptal na dítě jestli je v pořádku a mám ho u sebe.To si myslím,že kde jaký gynekolog si to stěží pamatuje a natož aby se zeptal. Ještě jednou děkuji pane doktore a určitě doporučuji.

Pana doktora si moc vážím je to příjemný člověk.Moc mi pomohl a díky němu mám dva krásné zdrvé kluky a u porodu toho prvního byl on sám.Jenom bych chtěla podotknout že jsem ho se špatnou náladou nikdy nezažila a ještě dnes si pamatuju že mě po porodu vzal za ruku a blahopřál mi.I můj manžel který byl u porodu si ho chválí.Moc děkuji!

Měla jsem pred panem doktorem Bartlem 2 doktory a byli strasny!!Pan Bartl mi vzdy vse vysvetli a je usmevavy.Zatim me nic nezanedbal.Vzdy k nemu jdu rada,ne s hruzou jako k ostatnim gynekologum,ktere jsem drive mela.