Dotaz na dětského psychologa. Dobrý den, mam příležitost odjet na 20 denní expedici, která se nebud

1 Počet odpovědí:
Dotaz na dětského psychologa.
Dobrý den, mam příležitost odjet na 20 denní expedici, která se nebude opakovat. Tou dobou bude našemu synovi 19 měsíců. Po celou dobu by měl manžel dovolenou a trávil by ji s našim synem. Mají spolu výborný vztah, když je syn s ním, většinou si na mě ani nevzpomene. Teď mu je téměř 15 měsíců a už byl beze mě dva dny i noci, pouze s manželem, a bylo to bez problémů. Přesto mám strach, že 20 dní, i když až za půl roku, je příliš. Mohlo by mu naše odloučení způsobit nenapravitelné psychické potíže?
Děkuji předem za odpověď
Dobrý den, určitě ne. Pokud bude u syna splněna citová potřeba ze strany manžela, bude vše v pořádku. Stýskat si bude spíše manželovi. :) S klidným svědomím si sbalte