Řehořova 908/4, Praha 3, Praha

Přijímám: dospělí
Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami, Revolut, Hotovost

Nejčastěji hledané služby

Individuální psychoterapie (50 minut)

Soukromá praxe psychoterapie-adiktologie

Za ceny a informace týkající se cen jsou zodpovědní specialisté nebo zařízení. ZnamyLekar nemá vliv na ceny a nenese odpovědnost za jejich stanovení.

Můj hlavní zájem a specializace je psychodynamická psychoterapie, která člověku nabízí mj. možnost lepšího pochopení vlastního prožívání a chování, hlubší porozumění souvislostem mezi současnými potížemi a osobní historií, spolu se zpracováním problematických zážitků. To vše vede k lepším schopnostem zvládání nároků života, ústupu symptomů, většímu pocitu kompetence a svobody, ke zkvalitnění vztahů, včetně toho sama k sobě.

Kromě závislostí se zabývám zejména tématy osobnostními a vztahovými, a stavy zvýšeného prožívání úzkosti či deprese. Momentálně jsem ve výcviku v Transference Focused Psychotherapy, zaměřeném na práci s klienty s tzv. borderline problematikou/s poruchou osobnosti, práci s touto klientelou tedy vítám.

Pracuji s dospělými klienty, v individuální formě. S klienty se obvykle vídám jednou až dvakrát týdně. Nabízím osobní formu setkávání, protože věřím, že v sobě nese největší potenciál pro porozumění Vašim obtížím.

Umístění: Soukromá praxe psychoterapie-adiktologie Individuální psychoterapie (50 minut)

Velmi děkuji za pomoc. Oceňuji profesionalitu i příjemný osobní přístup.

P. Zvingerovou jsem kontaktoval na doporučení kvůli těžkému životnímu období, kterým zrovna procházím. Spolupracujeme zatím krátkou dobu, ale pozoruji úlevu. Oceňuji, že se paní terapeutka snaží řešit příčinu problému. Velmi empatický a profesionální přístup.

Mgr. Nina Zvingerová

Díky!

Paní Nina mi moc pomohla v těžkém období života. Velmi si cením její profesionalitu a klidný, lidský přístup

Mgr. Nina Zvingerová

Díky za zprávu. Ať se Vám daří. NZ