Čechovská 55, Příbram

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Recall • 1 200 Kč

Vstupní dentální hygiena do 6 let • 1 200 Kč

Vstupní dentální hygiena dospělý • 1 800 Kč +1 Více

Vstupní dentální hygiena děti do 15 let • 1 800 Kč

Zobrazit ostatní profily dentálních hygenistů v okolí

1 200 Kč

1 200 Kč

1 800 Kč

1 800 Kč

KaplanCare

Za ceny a informace týkající se cen jsou zodpovědní specialisté nebo zařízení. ZnamyLekar nemá vliv na ceny a nenese odpovědnost za jejich stanovení.

Umístění: KaplanCare Recall

Profesionální přístup. Bezbolestné ošetření. Doporučuji!

Umístění: KaplanCare Vstupní dentální hygiena dospělý

Moc příjemná paní, vše podrobně vysvětlila. Oceňuji lidský přístup. :)

Umístění: KaplanCare Vstupní dentální hygiena dospělý

S paní hygienistkou jsme moc spokojení. Vysvětlí, ukáže, doporučí, skoro bez bolesti (pokud má nekdo zubní kamen pod dásní tak je to trochu nepříjemné), velmi oceňuji moderní nástroje (čištění pomoci Airflow). Ordinaci navštěvuje i má 8letá dcera, která má nízký práh bolestivosti a bílých plášťů se bojí a vše v pořádku, myslím si, že další návštěva bude u její strany úplně bez obav (má za sebou zatím jen jedno vyšetření).

Umístění: KaplanCare Vstupní dentální hygiena dospělý

Paní hygienistku moc doporučuji. Krásně vše vysvětlila a řekla mi co dělám špatně, co mám zlepšit. Paní Nikola je velmi empatická, usměvavá i pod rouškou :).

Co jako maminka oceňuji, když jsem vzala i syna na hygienu, jak vše citlivě a úžasně dítku vysvětlila, názorně ukázala a i když se to synovi už ke konci nelíbilo a přál si, aby byl konec - odcházel s dobrým pocitem a čistým chrupem :).

Dále oceňuji platbu kartou, prodej dentálních pomůcek, špičkovou komunikaci a poradenství.

Těším se na další návštěvy Kristýna L.

Umístění: KaplanCare Vstupní dentální hygiena dospělý

Absolutně skvělý přístup a profesionalita! Mohu jen doporučit

Umístění: KaplanCare Vstupní dentální hygiena děti do 15 let

Naprosto úžasná paní hygienistka! Chodíme k ní celá rodina. Vysvetli, poradi, vzdy mila a usmevava. S detmi to umi perfektne, klobouk dolu pred jeji trpelivosti - umi dite zaujmout. Za me super jako cela ordinace doktorky Kaplanove.

Umístění: KaplanCare

Nikolka je velký profík. Na návštěvu se vždy i s dcerou moc těšíme.