Ordinace gynekologie a porodnictví
Hviezdoslavova 6/1600, Praha

Umístění: Gynprofi s.r.o. Jiný

Rozhodně nedoporučuji! Paní doktorka můj zdravotní problém bagatelizovala, následky řeším se svou současnou gynekoložkou doteď. Chovala se ke mně, jakože ji obtěžuji, sama od sebe nic nevysvětlila, při dotazech hned vyhazovala z ordinace. + smrad od cigaret v celé ordinaci. Pokud můžete, jděte jinam.

Umístění: Gynprofi s.r.o. Jiný

Dnes jsem byla u paní doktorky poprvé a jsem velmi spokojená! Umí naslouchat i poradit a na všechny otázky jsem dostala dostatečné odpovědi Také nechápu některé zdejší negativní komentáře - pokud jde o mě, rozhodně měnit nebudu!

Umístění: Gynprofi s.r.o. Jiný

Pani dr.Zídkovou, která u Gynprofi ordinuje, opravdu nemůžu doporučit. Je nekomunikativní, neempatická. Když ji odpovíte na dotaz a odpověď nejspíš není dle jejího gusta(stejně jako nesouhlas s protěžovaným typem antikoncepce), veškerá komunikace tím končí. Na preventivní prohlídky je to ještě ok, bohužel jsem k ní docházela celé první těhotenství a to nebyla dobrá volba. Na co se nezeptáte, se nedozvíte, což je paradox, protože jako prvorodička potřebuji naopak aktivní sdílení informací od ní, ne naopak! Chápu, že jsme si nemusely lidsky sednout, od lékaře ale i přesto čekám profesionální přístup. Namísto toho jsem si připadala jako školák, co se bojí na cokoliv zeptat nebo se s čímkoliv svěřit, popř. se ještě stydět za prodělanou interupci! Jsem samozřejmě standardní plátce zdravotního pojištění i jejich ročního poplatku a za to jsem očekávala adekvátní přístup i péči. Sestřička na recepci je naopak super-ochotná a lidská. Díky ní jsem vytrvala a těhotenství v této ordinaci odchodila.

Umístění: Gynprofi s.r.o. Jiný

Bohužel se musím přidat k ostatním negativním názorům. Loni jsem se paní doktorce svěřila s narůstající bolestivostí menstruace v oblasti konečníku, a to tak, že ani nemůžu první 2 dny sedět.
Paní Zídková lhostejně poznamenala "Co se divíte, stárnete a vaše tělo se mění. To je úplně normální." (bylo mi 34 let)
Ani se na mě nepodívala. Skončila jsem s hlubokou infiltrující endometriózou a v červnu jdu na operaci.

Umístění: Gynprofi s.r.o. Potvrzení těhotenství

U paní doktory jsem byla na prvním ultrazvuku pro potvrzení těhotenství a přestože nebyla vyloženě nepříjemná, odcházela jsem hodně v rozpacích. Naprosto nepřítomná, neochotná, po celou dobu návštěvy jsem měla pocit, že ji obtěžuju. Měla jsem připraveno spoustu otázek, odvážila jsem se zeptat sotva na dvě (přičemž po celou dobu si psala něco do počítače) a radši jsem šla - a rovnou si našla nového doktora. Paní doktorka může být sebevětší profesionál, ale pokud mi informace nepředá v pro mě pochopitelné formě, nemůžu k ní mít důvěru.

S Gynprofi mám bohužel velmi negativní zkušenost. Jakmile jsem otěhotněla, tak mě neustále tlačili do zaplacení ročního poplatku (který ale má být dobrovolný) a jakmile jsem ho zaplatila, chtěli hned další velkou částku (asi 3 000). Bez zaplacení by mi prý ani neřekli pohlaví dítěte. To by ještě šlo překousnout, ale v momentě, kdy mě paní z recepce (opravdu nepříjemná dáma, kvůli které jsem tam chodila vždy celá vystresovaná) na chodbě sprdla za to, že nechci genetiku (přitom mi o tom neřekli předem žádné informace, recepční mi ani nevydala těhotenskou průkazku, kde bych našla alespoň informaci o tom, kdy se genetika dělá), paní doktorka se k ní pak přidala (stále na chodbě), udělala ze mě udělala lhářku a nakonec mě ani nepozvala do ordinace a nevyšetřila, jsem si uvědomila, že opravdu nestojí za to nechat si tohle krásné období kazit nepříjemnými lidmi a přestoupila jsem na jinou gynekologii. Tam má pan doktor skvělý přístup, vždycky má na mě čas a respektuje mé přání. Myslím si, že toto povolání by měl dělat jen ten, koho to naplňuje a nedělá to jen pro prachy. Opravdu nedoporučuji.

Umístění: Gynprofi s.r.o.

Byla jsem u paní doktorky dvakrát. A stačilo. Všechny informace na Vás vysype a ať už jdete rychle pryč. Neochotná až nepříjemná. Neprofesionální v jednání. Musela jsem na začátku těhotenství přejít jinam. Pani doktorku už nikdy víc.

Umístění: Gynprofi s.r.o.

Paní doktorka špatně čte z ultrazvuku, což pro mě byl v těhotenství problem. Špatně mi stanovila staří těhotenství, respektive řekla ze nic nevidí. po návštěvě u ni jsem navštívila dva jiné gynekology protoze po návštěvě u paní doktorky jsem byla vystrašena co je s miminkem. Paní doktorka řekla ze nic nevidí což byl šok. Jeste v ten samy den u jiného gynekologa mi potvrdili Ze jsme v sedmém tydnu, poslechli jsme srdíčko s také našli Hematom. Nic z toho paní doktorka neviděla. Pro mě to byla jasná volba a od paní doktorky jsem odešla. Moje miminko nedostávalo lékařskou péči, kterou potřebovalo.

Umístění: Ordinace gynekologie a porodnictví preventivní prohlídka

K paní doktorce chodím už pár let a nemůžu si na ni stěžovat. Na preventivní prohlídce mě vždy nejdříve vyšetří, pak se v klidu posadíme a dá mi prostor pro dotazy. Opravdu jsem nikdy neměla pocit, že by se chovala arogantně, odbyla mě a nebyla ochotná mi zodpovědět moje dotazy a rychle mě hnala z ordinace pryč. Taky ze mě nikdy "netahala" peníze, jak se tu píše. Dát jednorázově tři sta korun za rok mi opravdu nepřijde jako nějaká přemrštěná částka.

Byla jsme u pani doktorky s malou dcerkou. Byla to katastrofa. Mame do budoucna opravdu velkeho strasaka. Dcera nechce uz nikdy na gynek. A to mela jen drobny vytok. Doktorka byla hruba a vubec nevysvetlila predem, co bude dceri zavadet. Strasne plakala. Toalety byly take nechutny zazitek. Ani mydlo ani nic na utrenj! Nedoporucujii! A uz vubec ne pro deti!! Moje lekarka pro dospele je mnohem jemnejsi.