Anny Letenské 8, Praha 2, Praha

Individuální psychoterapie • 1 100 Kč

Psychosociální poradenství • 1 100 Kč

Psychoterapie dětí a mladistvých • 1 100 Kč +1 Více

Rodinná terapie • 1 900 Kč

Zobrazit ostatní profily psychoterapeutů v okolí

1 900 Kč

Centrum komunikace z.s.

Za ceny a informace týkající se cen jsou zodpovědní specialisté nebo zařízení. ZnamyLekar nemá vliv na ceny a nenese odpovědnost za jejich stanovení.

Centrum komunikace, z.s.

Poskytuji systematickou psychoterapii a psychosociální poradenství dospělým a mladým dospívajícím. Společný termín schůzky je vždy nejdéle do 1-2 týdnů. V případě naléhavé, krizové situace nabízím dřívější termíny objednání. Vše si domluvíme e-mailem nebo telefonicky. Kontakt a více informací na www.centrumkomunikace.cz. Na psychoterapii lze čerpat příspěvek pojišťoven.

Zabývám se obtížemi vyplývající z běžného života, subjektivními pocity nepohody, vztahovými a rodinnými obtížemi, psychiatrickými obtížemi (např. úzkosti, deprese, obsese), krizovými situacemi, obtížemi spojenými s pocity ztráty smyslu života, pramenící z nízkého sebevědomí, otázky seberealizace a jiné. Snahou mé práce je nahlížet na člověka komplexně a podpořit jeho duševní zdraví.

Člověk je celistvá osobnost, která je tvořena vztahy, pocity a emocemi. V některých z nich se může člověk cítit nepohodlně, subjektivně je nepřijímá a rád by na nich pracoval. Cílem společné práce je rozpoznat a najít, kde leží těžiště potíží, které Vás přivedly do terapie a za pomoci psychologických a psychoterapeutických postupů je léčit.

Psychoterapie je léčebná metoda, při které psychoterapeut využívá svých odborných znalostí k tomu, aby u klienta došlo k pozitivní změně při řešení jeho potíží. Může se jednat o problémy s prožitky vlastního života, ztráta smyslu života, problémy s chováním ve vztazích či k sobě samému. Cílem je klientovu situaci pochopit a za pomoci psychologických poznatků dojít k řešení tíživé situace. Psychoterapie je nedílnou součástí léčby psychiatrických obtíží a efektivním nástrojem prevence v oblasti duševního zdraví.

Systemická psychoterapie, kterou poskytuji, je krátká (jedno až několik sezení), zaměřená na řešení a její snahou je během několika sezení klienta zkompetentnit a pomoci mu vyřešit jeho potíže svépomocí. V systemické psychoterapii po dohodě s klientem využívám tzv. reflektující tým, složený z odborníků/psychoterapeutů, kteří jsou ku pomoci klientovi i psychoterapeutovi. Jejich příspěvky k sezení nabízí nové možnosti a pohledy na klientovu situaci a přináší tak možnost rozboru klientovy situace několika odborníky. Terapie funguje na principu dobrovolnosti, mlčenlivosti a bezpečného prostoru.

Umístění: Centrum komunikace z.s.

Doporučuji společnou práci na změně s paní doktorkou Dvořákovou. Umí vytvořit bezpečí, klid a zároveň pracuje na změně, která je v psychoterapii klíčová. Velmi příjemné prostředí, užitečné setkávání. Díky za takové služby, jsou lidské, profesionální a užitečné. Doporučuji.

Umístění: Centrum komunikace z.s. Úzkost

Paní doktorka je velmi empatická a příjemná osoba. Vystupuje velmi profesionálně, dokáže navodit důvěru a tudíž jsem neměl žádné zábrany se jí svěřit se svými velmi osobními záležitostmi. Vřele doporučuji.

Umístění: Centrum komunikace z.s.

Paní doktorka je opravdu skvělá. Cítila jsem se bezpečně, nebála jsem se mluvit i o věcech, které byly pro mě opravdu těžké. Je velmi trpělivá, příjemná a moc mi pomohla. Určitě doporučuji!

Umístění: Centrum komunikace z.s.

Paní doktorka Dudová umí velmi dobře naslouchat a pracovat s lidmi. Chodím k ní už 3 měsíce a jsem velmi spokojený. Prostředí, ve kterém terapie probíhá je velmi příjemné a neformální, takže se tam člověk necítí jako u "doktora":) Děkuji za dosavadní pomoc a vřele doporučuji.