Stomatologická ordinace
Vybíralova 8/964, Praha

Dobrý den, s prací paní doktorky jsem velice spokojen. Zpočátku působila trochu uzavřeně, ale po několika návštěvách, když jsem jí dal jasně najevo, že o stav svých zubů a jakékoliv zlepšení mám velký zájem, již byla velmi přátelská a ochotná. Doporučila mi specializované kolegy na trhání osmiček, rovnátka a zubní hygienu - se všemi jsem byl maximálně spokojen. Její vlastní práce (a že jí na mých zubech nebylo málo) byla vždy na velmi vysoké úrovni. Mohu porovnávat se 3 předchozími zubaři. V klidu bych paní doktorku doporučil i svým nejbližším.

Dobry den, kontakt na pani doktorku jsme ziskala pres kolegyni meho pritele. To jsem jeste netusila, ze tato kolegyne bude v me zdravotni karte uvedena jako tzv. 'garant'. Do teto chvile mi neni jasne, co je presne ulohou garanta. Na otazku, jestli by mi pani doktorka namisto 'atraktivni' amalgamove vyplne nemohla dat vypln bilou, me doslova odpalkovala se slovy, ze bila vypln stejne nic nevydrzi. Asi se domnivala, ze bile je pro me skoda a ze pravdepodobne jsem pysna na usta plna cerno-sede barvy. Navic mam zdravotni problemy, ktere maji hodne neblahy vliv na moje zuby, a tak kdyz me slecna dentistka doporucila na paradontologii, pani doktorka nevahala a postezovala si na stav mych zubu memu 'garantovi'. Slecna garant se potom dale behem obeda sverila svym kolegum v praci. Bohuzel tuto diskuzi slysel i muj pritel, kteremu to bylo velice neprijemne. Do teto chvile jsem se s nicim podobnym nesetkala a doufam, ze uz nikdy nesetkam. Nastesti jsem si nasla vyborneho zubniho lekare, ktery mi pomohl a navic si uvedomuje, kdo je v tomto vztahu klient a kdo ma podat profesionalni servis bez sireni zdravotnich informaci cizim lidem.

Velice příjemná, ochotná paní doktorka o zlatých ručičkách ani nemluvě!

Paní doktorka je pečlivá, má zájem o pacienta. Příjemné chování.