Praktický zubní lékař
Krkonošská 500, Desná

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Dokud jsem nebyl i dentální hygienistky, tak jsem ani nevěděl že mám zubní kámen. Jeho keramická plomba nedržela a vypadá to že mám pod mojí jedinou korunkou špatně vyčištěný kanálek.

Řekl že to je na kleště a bylo. Injekce, pak křup křup a bolest je pryč. Zubaře jsem dlouho ignoroval a to mám za to, prej si to aspoň budu pamatovat. To teda budu :-)
Díky a sláva panu doktorovi!!!

Pan doktor ,je rychlý bezbolestný a jestě k tomu má velice pěkné jednání.Necítím se tam jako u zubare a nemam nikdy strach.

Souhlasím s většinou "slabých" názorů, do jeho ordinace chodím nuceně, neboť jiný zubař v okolí není a vždy se strachem, co mi bude dělat, nikdy mi nic nevysvětlí a rovnou se chopí nástrojů a jde na věc. Velmi mi vadí, že nepoužívá "štít" a vše co mi v ústech provádí mu "jde" přímo do obličeje. Navíc se i rád napije.

Je to dobrý zubař. V čekárně obvykle čekám maximálně 15 minut. Ani si nepamatuji, kdy jsem u něj naposledy platila 30 korun. Velmi mi pomohl a to tak, že se dnes nemusím stydět ukázat své přední zuby. Sice si s ním člověk moc nepokecá (jak by taky mohl:o)), ale to mi nevadí.

Tento lékař s lidmi vůbec nejedná. Nic jim neřekne. Nikdo neví, co se mu v puse děje. Ani, když se zeptáte, nic se nedozvíte. Když vás to bolí, pan doktor to neřeší a vrtá dál...

Pan zubař je rychlý a pracovitý a myslím, že své práci velmi dobře rozumí. Zkrátka zbytečně nemluví, ale pracuje. Výborné také je, že dodržuje stanovený čas objednání a že se u něj nečeká.
Jarda, Desná

Pan doktor mě zbavil strachu ze zubaře a z blesti,je příjemný.Moc se nevybavuje ani nevtipkuje ale to jen proto že dělá svou práci pečlivě.

já osobně pana doktora nedoporučuji.
kdykoliv jsem k němu šla, jeho jednání se mi nelíbilo. nikdy jsem se nedozvěděla, jestli mám kaz nebo zánět, ale v puse "něco dělal". natož co mi bude dělat a jakýkoliv jiný postup, třeba vrtat, píchat injekci apod. jeho přístup se mi vůbec nelíbí.
od zubaře čekám informace o tom, že mám kaz a vůbec další vysvětlení nebo postup. ale bohužel jsem se ničeho takového nedočkala ani když jsem se sama zeptala.

tak tenhle zubař mi dal do kupy zuby-co taky jinýho.Ale vážně,je hodnej,a díky němu jsem se přestala zubaře bát.