Ordinace pro děti a dorost
Máchova 501, Bělá pod Bezdězem

C
Umístění: Ordinace pro děti a dorost Prevence,ošetření při onemocnění

Vždy spokojeni s přístupem,radami ,ochotou a léčbou v případě nemoci za dlouhé období .Od roku 1989 je pro nás MUDr.Hesoun lékařem naší vnučky a nyní i pravnoučat

K panu dr.dochazím má ordinaci u nás a střídá se s dr.Pospíšilovou oba super díky dr.Procházkovi mám dnes 7 m Kristýnku můj problém že nešlo otěhotnět hned řešil a poslal do genet Liberec

Pana doktora si velmi vážím, skvělý přístup k dětem všeho věku. Je to poctivý a pečlivý lékař. Antibiotika předepisuje s rozvahou.

Bohužel musím napsat,že horšího lékaře jsem nezažila.Kvůli každé prkotině dává antibiotika,nebo začně rodičům říkat,že své děti moc pozorují!To snad každý rodič ne?Bohužel v Bělé žádný jiný lékař není a to je pro lidi největší neštěstí.Už bych k němu nikdy nešla!

Skvělý pediatr. Bývalý spolužák z Akademického gymnázia. Inteligentní, komunikativní a vždy naslouchající. Doporučuji všem dětským pacientům, ve středních Čechách nenajdete lepšího dětského lékaře.
Dr.Karel Holub

Nemám s panem doktorem dobré zkušenosti. Jsem ráda,že jsem od něho odešla. Je hrubý,nechá si za každou blbost zaplatit. A souhlasím s paní že předepisuje na vše jen antibiotika. Hodně lidí co znám k němu nechce chodit nebo raději jezdí do Boleslavi. Bohužel tady ve Bělí je jen jeden dětský lékař a tak toho pan doktor zneužívá. K Němu už NIKDY

Super lékař bez problémů, ochotný. Všechno vysvětlí, velice pečlivý.

CHODÍM K NĚMU UŽ OD SVÉHO DĚTSTVÍ,NIC PROTI NĚMU NEMAM JE TO TEN NEJLEPŠÍ DOKTOR KTERÉHO ZNÁM.A KAŽDÉMU BYCH HO DOPORUČILA

jako dítě jsem k němu chodila, mám u něj dítě a zatím si nemůžu stěžovat, hodně se ptám a vždycky odpoví, vysvětlí, ještě se mi nestalo, že bych měla pocit, že otravuji, syn se ho nebojí, chodí k němu celkem rád, paní sestřička je super, vychází nám hodně vstříc

Léčil mě už jako dítě a musím říct, že mám vlastní dítě a nikdy bych k němu nešla, to radši budu dojíždět do Mladé Boleslavi. Dost věcí zanedbává a na každou blbůstku píše antibiotika.