Ordinace prakt.lékaře pro dospělé
Karlovarská 591, Tuchlovice

Já jen řeknu, že je na právem místě,a mrzí mně, že odchází do důchodu.Pro mne to bude vždy PAN DOKTOR. Janik Coka

Opravdu nejhorší, je to 15 let, co jsem chodila k tomuto lékaři a koukám, že se nic nezměnilo..pozdě chodí a pacienty dost zanedbává..bohužel staří..

Nedoporučuji, jak již zde bylo zmíněno, ačkoliv jsou ordinační hodiny od 8:00, pan doktor přichází v 10:00. Čekárna je tou dobou již plná lidí a pokud vám opravdu něco je a necítíte se dobře, rozhodně vás nepotěší další čekání, když už jste se dočkali příchodu pana doktora do práce. Je sice krásné, že navštěvuje pacienty doma, ale na úkor jiných. Doporučuji jiného doktora, spokojeni budete jak vy, tak stávající "spokojení" klienti pana Brožka.

Občas se podívám na tyto stránky. Neboť pana MUDr. Brožka znám přes 40 let vidím, že Tuchlovičtí občané si ho vůbec nezaslouží. Jak je možné, že laik může hodnotit kvalitu lékaře po odborné stránce. To co tady píšete jsou povrchnosti - lékař může být jako miluša papuša a bude dobrý i když jeho odborné kvality jsou mizivé. Důležitější jsou odborné znalosti - což vám dosvědčí řada nemocničních lékařů, nejen v Kladně, ale i v Praze. Pan doktor má velkou vážnost kolegů.
Tak si kvokejte jako slepice bez kohouta na svém dvorku, ale neurážejte člověka, který Tuchlovicím zasvěcuje svoji práci tolik let, že se to podepsalo i na jeho zdraví. Píši z pověření lékařské komory, svazu praktických lékařů a lékařů Kladno, Slaný, Praha.

Všechna tvrzení mají něco do sebe.Ano,jezdí do ordinace pozdě,ale jen proto,že cestou musí vyřídit akutní návštěvy.A proč by měl vyřizovat tyto návštěvy v jiné,než ordinační době mni také není jasné.Kdo z nás by to dělala,to vážně nevím.Chodím k panu dr dlouhá léta,ano,čekání je dlouhé,ale už mě i moou rodinu dostal z nejedné dost svízelné situace.A také jako velké díky bych napsala to,že nebýt jeho ochoty ( již poněkolikáté) odmítnutý odchod do penze,protože jinak by ordinace přestala fungovat,náhrada za něj není.A vzhledem k jeho zdravotnímu stavu je vůbec zázrak,že tuto namáhavou práci ještě vůbec dělá.Já před ním smekám.

To je velmi chvályhodné, že pán doktor jezdí na návštěvy k pacientům. Ale bohužel to je v ordinační době. V ordinaci na něho čekají 2-3 hodiny další pacienty. Proč tedy nezmění své ordinační hodiny?

pro anonymní pacientku, jejíž příspěvek byl napsán 22.8.09. Nechápu Vaše potupné pomlouvání lékaře, který věnuje svým pacientům celé dny, ba co více i víkendy.
Pokud přijede později do ordinace, má za sebou několik návštěv. Své osobní věci vyřizuje bez přítomnosti pacienta a jen to nejdůležitější. Milostivá - vy jste čirou náhodou nikdy nekecala s kamarádkou o nesmyslných věcech v práci, hlavně před rokem 1989 - pokud je Váš věk takový, aby jste si to ještě pamatovala.
Pan doktor není náladový, pro své pacienty udělá vše - na rozdíl od jiných lékařů konsultuje / radí se/ s odbornými lékaři a to nejen v Kladně, ale i na pražských klinikách.Pokud Vám se nezdá, že Vám nic nevysvětlí, tak buď Vás to nezajímá,nebo mu nerozumíte a stydíte se to přiznat.Zamyslete se sama nad sebou,zda jste dobře spolupracující pacient.

MUDr. Brozka doporucuji. Ano, ma problem s ordinacnimi hodinami, ovsem je pro nej bezne dojizdet k pacientum az domu, s naprostou samozrejmosti mi vzdy sam od sebe vse vysvetli a v pripade pochybnosti se neboji poradit s jinymi lekari. Ackoli ma za sebou tolik let praxe, nechova se jako "vseznalek", je lidsky a dukladny.
I sestricka je mila

velmi dobrý diagnostik, ochotný, umí naslouchat a dobře poradit