Psychoterapeut Více

Pardubice 1 adresa

Číslo licence : IČO: 21312893

Jinadřišská 2038, Pardubice I, Pardubice

Zobrazit ostatní profily psychoterapeutů v okolí

Nejčastěji hledané služby

Individuální psychoterapie (50 minut)

Konzultace online

Konzultace pro páry

Psychologické poradenství

1 500 Kč

1 500 Kč

Terapie duše

Za ceny a informace týkající se cen jsou zodpovědní specialisté nebo zařízení. ZnamyLekar nemá vliv na ceny a nenese odpovědnost za jejich stanovení.

Jsem Daseinsanalytická terapeutka. Věnuji se dospělým klientům a to individuálně i v páru. Zaměřuji se na oblast vztahů a výklad snů.

Umístění: Terapie duše psychoterapie

Na návštěvy u paní Pražákové se vždy těším. Pokaždé odcházím s větším klidem v sobě a s pocitem, že každý problém má východisko. Naprostá spokojenost s její vstřícností a pochopením.

Umístění: Terapie duše konzultace

Empatie, vstřícnost, porozumění, pochopení - to vše tady najdete. Doporučuji.

Umístění: Terapie duše Individuální psychoterapie (50 minut)

Terapie pod vedením Martiny byl počátek mé cesty k uzdravení mé duše . Jsem rada ,že jsem terapii zahájila právě tady . Martina má velice individuální přístup, empaticky přitom věcný . Čas strávený rozmluvou s ní mi dává pocit klidu a bezpečí a vědomi toho,že vše se dá vyřešit . Z naši spolupráce mám radost a to se člověku hned lépe existuje ,když ví ,že je tu někdo ,kdo mu nasloucha.

Umístění: Terapie duše osobní psychoterapie

Velmi příjemné prostředí Paní pražaková mi pomohl v opravdu tíživé situaci a mohu říci že díky jejímu skvělému milém a profesionálnímu přístupu mi pomohla víc než bych čekal. Mohu jen doporučit

Umístění: Terapie duše Individuální psychoterapie (50 minut)

Lidský přístup a opravdová snaha pomoci pochopit, kde je problém a společné hledání řešení. Za mne super zkušenost, kdy jsem se cítila po setkáních dobře a postupem času se mi dost ulevilo, jelikož jsem na sobě začala smysluplně pracovat. V minulosti jsem zažila setkání kdy terapeut jen opakoval jak mi rozumí, ale bylo to o ničem. S paní Pražákovou jsem maximálně spokojená a plánuji spolupráci i do budoucna. Vřele doporučuji všem, kteří hledají lidský přístup a normálnost v “chaosu života”.

Umístění: Terapie duše osobní psychoterapie

Od Martiny se mi dostává porozumění a dodává mi sílu do dalšího “boje”. Je pro mě snadné chovat se v její přítomnosti přirozeně a říkat, co si myslím. Zatím pro mne bylo každé setkání cennou zkušeností.

Umístění: Terapie duše osobní psychoterapie

Empatická žena s pozitivním přístupem. Trpělivost při naslouchání mých osobních problémů. Citlivý přístup s ohledem v jakém životním rozpoložení se nacházím. Odcházím vždy posilněn a povzbuzen řešit nelehké životní situace. Návštěvy mi dávají nový pohled na mé problémy a energii k řešení problémů. Je dobré vědět, že se, v případě potřeby, mám na koho obrátit, s možností návštěvy nebo konzultace, i mimo dohodnutý termín pravidelné návštěvy.

Mgr. Martina Pražáková

Milane, těší mě každý Váš osobní posun kupředu. Děkuji za Vaši důvěru a těším se na další setkání s Vámi. Je mi ctí, být Vaším průvodcem na nelehké cestě životem.

Umístění: Terapie duše Individuální psychoterapie (50 minut)

Paní Martina je velmi profesionální a erudovaná terapeutka, ale i přes to se s ní cítíte jako při povídání u kafe s velmi blízkou kamarádkou. Je empatická a přirozená. Doporučuji!!

Mgr. Martina Pražáková

Veroniko, děkuji Vám za důvěru a milá slova. Těším se na naše další setkání!

Umístění: Terapie duše osobní psychoterapie

Martina je velmi přátelská, přesto profesionální. Nikdy se neostýchám otevřít jakékoliv téma. Oceňuji možnost terapie online, když mi děti nedovolí osobní účast :-) Nenapadá mě nic, co bych vytkla. Každému doporučuji!

Mgr. Martina Pražáková

Péťo, děkuji Vám za otevřenost, Vaši důvěru a milá slova. Jsem tu pro Vás, kdykoliv budete potřebovat vyslechnout, popovídat si,...

Umístění: Terapie duše online psychoterapie

Vážně jsem přemýšlela, jak co nejlépe vyjádřit, jak moc jsem vám za všechno vděčná.
Nemohu jinak než říct DĚKUJI.
Za vaši empatii, porozumění a bezpečný prostor který sem na našem povídání našla.

Každému kdo hledá svou chápavou ale profesionální ,,povídací paní” vřele doporučuji paní Martinu.

Mgr. Martina Pražáková

Míšo, já děkuji Vám!! Za důvěru, odvahu a milá slova. Jsem tu pro Vás.