Nejčastěji hledané služby

Consultation in English

Individuální psychoterapie (50 minut)

Konzultace online

Psychological consultations in English

Psychologické konzultace

Psychologické poradenství

Psychologické poradenství - česky nebo anglicky

Jungmannova 31, Praha

Soukromá ordinace

Za ceny a informace týkající se cen jsou zodpovědní specialisté nebo zařízení. ZnamyLekar nemá vliv na ceny a nenese odpovědnost za jejich stanovení.

Umístění: Soukromá ordinace psychoterapie

Mgr. Nikolla byla vždy světlou chvilkou mého týdne, terapie s ní byly vždy příjemné a nenucené. Vždy si ochotně vyslechla strasti a pomalu navedla k možnému řešení či nabídla jiný úhel pohledu. Mohu jen ze srdce doporučit, pokud mi bude ještě někdy třeba tak se zase velmi ráda svěřím do její péče.

Umístění: Soukromá ordinace Psychologické poradenství pro studenty / 50min - denní studium bakalářské či magisterské a střední školy

Paní magistra je odborník na svém místě, emaptická, ochotná pomoci, lidská, ale vždy si zároveň udrží profesionální nadhled. Nehodnotí, neodsuzuje, vyslechne, podpoří, nabídne konstruktivní myšlenky. Byla jsem u ní v péči téměř rok a bylo to snad to nejlepší, co se mi na mé cestě stalo. Nikdy bych jí nebyla schopna dostatečně vynachválit.