Nemocniční 955, Vsetín

Odstranění tukových uloženin- Xantelasma do 8 mm (cena za jedno oko) • Od 700 Kč

Odstranění tukových uloženin- Xantelasma nad 8 mm (cena za jedno oko) • Od 1 000 Kč

Plastická úprava víček – Blefarochal dolní (cena za jedno oko) • Od 3 500 Kč +1 Více

Plastická úprava víček – Blefarochal horní (cena za jedno oko) • Od 3 500 Kč

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Od 700 Kč

Od 1 000 Kč

Od 3 500 Kč

Od 3 500 Kč

ZIRIS Oční centrum, s. r. o.

Za ceny a informace týkající se cen jsou zodpovědní specialisté nebo zařízení. ZnamyLekar nemá vliv na ceny a nenese odpovědnost za jejich stanovení.

Jsem zkušenou oční lékařkou. Absolvovala jsem vysokoškolská studia v roce 2008 na Univerzitě Karlově v Praze, Lékařské fakultě v Hradci Králové, a to v oboru Všeobecné lékařství. Atestační zkoušku a tím získání specializované způsobilosti k výkonu lékaře v oboru oftalmologie jsem získala v roce 2013 na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity v Brně.
Již od ukončení základního studia jsem se věnovala očnímu lékařství a postupně jsem pracovala na očních odděleních nemocnic v Karviné, Přerově, na oční klinice Fakultní nemocnice v Olomouci či v soukromé ambulanci v Havířově, odkud pochází.
Od poloviny roku 2012 jsem byla lékařkou Valašského očního centra ve Vsetíně. Od září 2014 jsem pak začala pracovat v ZIRIS očním centru. MUDr. Mám velmi dobré pracovní výsledky a zkušenosti v oftalmologické operativě. Specializuji se na plastické operace očních víček, ale i na operace katarakty. Za sebou mám řadu úspěchů při indikaci refrakčních pacientů. Své zkušenosti z očního lékařství úspěšně aplikuji při laserových operacích pomocí excimerového laseru. Jsem členkou České lékařské komory a České společnosti mladých oftalmologů. Své znalosti pravidelně prohlubuji účastí na kongresech České oftalmologické společnosti a na mezinárodní kongresech glaukomé a refrakční chirurgie, pravidelně se účastním specializovaných seminářů

Názory pacientů se rychle objeví

Napište svůj první názor

Už jste navštívili MUDr. Marta Theodosisová? Podělte se o svůj názor. Ostatní pacienti budou vděční za pomoc při výběru nejlepšího specialisty.

Přidejte svůj názor