Praktický lékař - stomatolog
Stroupežnického 24/2326, Praha

Teď jsem přišel z pohotovost, kde mě ošetřovala tato doktorka. Byl jsem její poslední pacient ten den. Ona i sestra byly katastrofálně nepříjemné. Způsobila mi větší bolest, než jsem měl. Absolutně nedoporučuji.

Poté, co několikátá preventivní prohlídka trvala jen asi 20 vteřin, využil jsem možnosti konzulatace s jiným zubařem. Ukázalo se, že 1 viditelný kaz mi přehlídla a další 4 se ukrývaly pod plombami špatně ošetřených zubů, což bylo vidět až z rengenu, na který mě však tato doktorka neposlala. Nedoporučuji.

přátelská až kamarádská, na druhou stranu tím značně prodlužuje dobu v ordinaci. Objednat se na čas je téměř nemožné, vždycky vás někam vmáčkne, takže čekáte vy i lidé za vámi a objednat se na delší dobu dopředu nelze. Zbytek je katastrofa, když chcete potvrzení o zaplacení, najednou to stojí jinak než bez papíru. Když se vám něco nelíbí je agresivní. Když se zeptáte na zákrok/medikaci, shazuje vás jako pako, které nic neví.

Pani dorka Mudrova, jeji ošetřovani je velmi bolestive i pri obyčejne plombe, dokaže to skazit nespravnou velikosti prostoru mezi zuby - po plombě stal menší tak to hrozne tlačilo pri jidle, pak prište "opravila" na moc velkou, což sama hned uznala, ale nemela už čas na mně. Přiskyřicova korunka mně odpadla za 12 hod po nastaveni, musela jsem zas do ordinace, a pak ta sama odpadla po 2 dnech. Použiva podle mně nekvalitni materialy, a když neco nepovede , tak to okeca: "No vidite......, Dit' jsem tak řekla....." - a už nevite mužete za to vy nebo ona.
Po roce ošetřovani u ni ODCHAZIM.

S paní doktorkou jsem spokojená. Je to osobnost a je pro mě důvěryhodná. Jsem jí vděčná, že nemá nasazený neosobní americký úsměv a že netahá z lidí peníze za zbytečné zákroky - to jsem zažila u předešlého zubaře...

Nepříjemná,neprofesionální,agresivní,nedoporučuji !

Pani doktorku jsem potkal na pohotovosti kam jsem se dostal s tehdy dost zanedbanymi usty, ktera dlouho nevidela zubare. Vzala si mne jako sveho pacienta. Kompletne mi opravila chrup a od te doby se vidame velice sporadicky. Na obcasnou udrzbu. Jen jednou jsem mel problem s vypadlou plombou "po zaruce". Presto byla zdarma opravena. Obcas ma pani doktorak sverazny pristup a vystupovani, ktere muze nektere lidi odradit. Rekl bych, ze to ma v praci obcas kazdy. Presto si myslim, ze je odbornik, dobry a ochotny clovek. To zduraznuji, spousta lidi se zrejme nechala odradit.

Za mne dobrý
HS

K paní doktorce jsem se objednala telefonicky den předem, s tím že mě zub bolí. Měla jsem přijít v 16,30 hod. Byla jsem tam už od 16 hodin, paní doktorka se na mě začala rozčilovat, co tam dělám, že ona mě neobjednala (divný argument když telefon bere sestra), křičela na mě na celou čekárnu, ať si jdu na pohotovost když mě to bolí a pod, nic přijemného,pak řekla, že tedy musím počkat. Čekala jsem 1,5 hod pak mě milostivě přijala,a v ordinaci mi sdělila, že mě kvůli mé nadváze neošetří, že si kvůli mě nezničí nové křeslo. A vyhodila mě. Nikde jinde se mi to nestalo. Shrnu to je to nepříjemná, nervozní a zlá ženská.

Paní Mudrová mi v 16 letech doplnila přední uražený zub a drží už 13 let. Chodím nyní k jinému lékaři, její práci (můj doplněný zub)ale moc chválil.