Nejčastěji hledané služby

Psychologické poradenství

1 530 Kč

1 530 Kč

NEO Centrum

Za ceny a informace týkající se cen jsou zodpovědní specialisté nebo zařízení. ZnamyLekar nemá vliv na ceny a nenese odpovědnost za jejich stanovení.

Po maturitě na matematickém gymnáziu jsem vystudovala činoherní režii na Janáčkově akademii múzických umění v Brně a následně psychologii a speciální pedagogiku na Karlově univerzitě. Již od dob studia působím v oblasti terapie a psychologického poradenství, velkou část v oblasti adiktologie - začínala jsem při studiu jako lektorka programů primární prevence, později jsem působila v terapeutické komunitě pro léčbu závislostí, ještě později v ambulanci, substitučním programu i programu pro rodiny.

Psychoterapii se věnuji více než 15 let, velkou část této doby v různých adiktologických zařízeních, další významnou část jako školní psycholožka, v soukromé praxi s širokou terapeutickou problematikou... Mým terapeutickým backroundem je gestalt terapie. Mám dlouholeté zkušenosti ve skupinové i individuální terapii dospělých, dospívajících i dětí. Mnoho let jsem se věnovala i vzdělávání dospělých, jsem autorkou a spoluautorkou několika článků, mj. Brožury pro dospělé s ADHD/ADD (ADHD_prowebFIN.pdf (nepozornidospeli.cz).

Svoje vzdělání neustále rozšiřuji a čerpám nejen z víceletého sebezkušenostního výcviku v gestalt terapii, ale i z ročních kurzů rodinného poradenství, krizové intervence a dalších vzdělávacích akcí (např. muzikoterapie, program pro zlepšení pozornosti dětí KUPOZ, program pro rozvoj copingových strategií malých dětí Zipyho a Jablíkovi kamarádi atd.) a odborných konferencí. Zatím posledním absolvovaným vzděláváním byl akreditovaný kurz hypnoterapie.

V terapii ráda využívám tvořivé techniky. Ráda maluju, tančím, věnuji se improvizačnímu divadlu, píšu blog a miluju bosou chůzi. V terapii poskytuji svým klientům bezpečný vztah založený na důvěře. Věřím, že každý je odborníkem na svůj život - já vám mohu být průvodcem na cestě k větší životní spokojenosti.

Názory pacientů se rychle objeví

Napište svůj první názor

Už jste navštívili Mgr. Markéta Čermáková? Podělte se o svůj názor. Ostatní pacienti budou vděční za pomoc při výběru nejlepšího specialisty.

Přidejte svůj názor